Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mondana erről valaki véleményt?

Mondana erről valaki véleményt?

Figyelt kérdés

Szóval, úgyérzem a lelkem méyén valahol sötétség uralkodik és nem értem miért. Próbáltam elfelejteni egy bizonyos multamat, amikor tudatalatt is rákoncentráltam ilyen dolgokra, azonban a sors mindig olyan emberekkel hoz össze, hogy nem sikerül elfelejtenem 100%-ig mindent. Pedig már nagyon pozitív kisugárzásom kezdett lenni.

Valaki nem tud segíteni ebben, mi lehet? A sors, vagy a karma? Esetleg egyes emberek elengedése miatt van ez? Az egó szerepet játszhat benne? Nagyon durva, mivel nem találom a helyemet még (fiatal vagyok, lány,19 leszek). Párkapcsolatokban, barátságokban is sorra menekülöka teendőim elől, mivel sok embert nem találok méltónak arra, hogy "beléjük bújjak" ahogy ezt érezni szoktam, amikor egy jó emberrel találkozok és egy síkon szeretek vele lenni. Valamiért unalmasnak találom a jót, ezért elutasítom és választom helyette a sötétet, pusztitot ami engem is rosszá tesz de nem tudok a jóban élni.

Ha valaki tud valamit segíteni előre is köszönöm. Priviben is irhattok.



2014. júl. 12. 23:06
 1/6 A kérdező kommentje:
U.i.: Ne nézzen senki hülyének, normális helyen élek, tanulok, nem váltak el a szüleim, és semmilyen nagyon durva gyerekkori trauma nem ért. Munkám is van.
2014. júl. 12. 23:09
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem 19 eves korban teljesen normalis ahogy erzel, gondolkodol, filozofalgatsz, keresed onmagad. A szemelyiseged most van kialakuloban.


Amig az egyik oldalt elutasitod, addig nem vagy harmoniaban es szenvedsz ettol. Meg kell tanulni elfogadni az ellentetes oldalt is.

Minden emberben megvan mindket ero.


Olvass onismereti, pszichologiai dolgokat es meglasd megtalalod az utadat.!

2014. júl. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy már megtaláltam, és mégis jobban érzem magam, ha a sötétebbiket választom. Úgymond letérek az utamról és csak akkor érzem, hogy élek.
2014. júl. 12. 23:26
 4/6 A kérdező kommentje:
1 évet foglalkoztam már a témával folyamatosan. Könyvek olvasmányok, mások is sokat segitettek.
2014. júl. 12. 23:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Nézesd meg egy médiummal, nincs e rajtad "valaki".
2014. júl. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Lionkind ***** válasza:
Lehet pont az a sorsod hogy a kellemes helyett a jót válaszd. Ha a tested a sötét oldalra húz a lelked erejével kéne ellensúlyozni. Én 20 éves fiú vagyok és én is sokat felejtettem szándékosan a múltamból bár nekem sikerült megoldani. Keresem a helyem, az utat kiválasztottam de nem tudom még mit kell tennem, igaz egyetemista vagyok szóval először azt végezzem el. Az út feltárul a keresőknek.
2014. júl. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!