Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mire figyelmeztet az, ha...

Kiss Nikoletta kérdése:

Mire figyelmeztet az, ha beütöm a fejem?

Figyelt kérdés

Kérem,hogy az ilyen dolgokban hitetlen emberek kíméljenek meg a semmit mondó véleményüktől....arra nem vagyok kíváncsi!

Édesapám meghalt amikor 15éves voltam, és most egy vállalkozás kiépítésén ügyködöm.

Igenis hiszek az ilyen dolgokban, mert már saját bőrömön tapasztaltam.

Folyamatosan kérem hogy segítsen, hiszen nagyon nehéz dologba vágtam a fejszémet.

Mostanában el is akadtam, elkeseredtem kissé.

Tegnap este, és ma is, a bal oldalon vágtam be a fejemet, teljesen hirtelen, mindig feljebb lévő dolgokba(polc,feljebb lévő szekrény ajtaja).

Nekem van pár tippem mit akar mondani, de ha valaki ebben jártas segíthetne azzal, hogy megosztja a véleményét!

Köszönöm előre is!



2014. júl. 17. 14:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
63%
Arra, hogy nem figyelsz oda a fejmagasságban elhelyezett tárgyakra. 2014-et írunk, az ég áldjon meg!
2014. júl. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
A fejed beütése arra figyelmeztet hogy nem figyelsz oda eléggé, valószínűleg azért mert túl sokat stresszelsz. Próbálj pihenni.
2014. júl. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

2014-et írunk, és furcsa, hogy egyesek nem tudnak olvasni! Vagy az értőolvasás nem megy?

Olvasd el a kérdés alatt lévő első sort, gondolkodj rajta 5percet, hátha sikerül befogadnod az információt!

Köszi

2014. júl. 17. 15:15
 4/16 A kérdező kommentje:
Bocsi, ez az első kommentelőnek ment, neked második köszi a választ!
2014. júl. 17. 15:15
 5/16 anonim válasza:
57%
A kérdező intelligenciájára tökéletes példa az első két válasz, mégpedig azért, mert mind a kettő majdnem teljesen ugyanazt jelenti.
2014. júl. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Kedves 3.!

A jelentése valóban, de a szándék más!

De köszi a te kommentedet is! :)

Ez a magyar ember!

Szép napot!

2014. júl. 17. 15:54
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak nyugodtan higgyél, amiben csak akarsz, de szerintem akkor se léteznek szellemek azért ütötted fejed mert fejben valahol máshol jársz nem figyelsz oda elkalandozol, vagy ahogy a kettes is írja sokat stresszelsz sajnálom édesapádat, de nem akar neked semmit se mondani csak bebeszéled magadnak.
2014. júl. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
100%
Arra hogy figyelj jobban a szemed elé
2014. júl. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
72%
én nem tudom.... nálam egy időben a kések mozdultak el vagy estek le a helyükről, mosogatòbòl. mindig rossz érzést keltett bennem. utána mindig történt valami rossz velem, rájöttem hogy ez amolyan figyelmeztetés volt. amióta elkoltoztem otthonrol nem tapasztalok hasonlot. szerintem is figyelmeztetes lehet a fejbeutes.
2014. júl. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Boszorkány !!!!444!!!!
2014. júl. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!