Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van ugy hogy ha valamimet...

Van ugy hogy ha valamimet beütöm álmomban akkor ha felkelek tényleg fáj ott ahol álmomban. Van igy ezzel más is? Mért van ez?

Figyelt kérdés
2010. máj. 6. 23:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
én meg azt álmodtam hogy csörög a mobilom közben az ébresztő szólt
2010. máj. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
amikor alszol, az energiatested és a fizikai tested különválik. ez történik akkor is, ha meghal valaki, annyi a különbség hogy alvás közben egy energetikai fonál, amolyan gondolatfonál féle még összeköt minket a fizikai testünkkel. az történhet, hogy miközben álmodban sétálsz valahol és beütöd mondjuk a lábadat, az energiatesteddel ez ténylegesen megtörténik ugye. az pedig mint tudjuk nagyon szoros kapcsolatban áll a fizikai testtel. és mikor visszatérsz a testedbe, vagyis felébredsz, az energiatesteden szerzett "sérülést" érzed a fizikai testeden is egy ideig. vagy ez, vagy simán beképzeled XD
2010. máj. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
előző vagyok, a mobilcsörgés más tészta, ott a tényleges történést dolgozza fel az agyad:D persze lehet hogy mikor álmodban elestél, valójában megpattant egy hajszálér és az fájt, az agyad meg így dolgozta fel:P válassz, hogy melyik megoldás lehetett:D
2010. máj. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekem olyan sebem is van, amit alvás közben nem szerezhettem, de lefekvéskor még nem volt ott, és mikor felébredtem, friss volt, na, erre adjon valaki magyarázatot, mert én logikusat még nem találtam. :-)
2010. máj. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nálam volt már olyan,hogy a nyakamon karmolás volt,de mielött lefeküdtem nem volt rajtam..,de álmomban nem tudom,hogy fájt-e:S
2010. máj. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a tudatod felelős érte. Egyszer én is beütöttem a karomat álmomban és amikor felkeltem még percekig éreztem, hogy fáj és szép lassan elmúlt ahogy tudatosult bennem, hogy fent vagyok.
2010. máj. 7. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Velem is volt már olyan hogy beütöttem a könyökömet álmomban, aztán ahogy kezdtem magamhoz térni a reggel folyamán, szép lassan elmúlt. Bezzeg a vakolat az ágy mellett, az nem nőtt vissza hónapokig.
2010. máj. 7. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerintem az agyunk játszik velünk, nekem olyan volt, hogy azt álmodtam, hogy leharapta a kezemet egy krokodil, felébredtem, és olyan pozícióban feküdtem, hogy teljesen elzsibbadt a karom, nem is éreztem, olyan volt, mintha tényleg nem lenne, ugyanez volt már a lábammal és egy kutyával is. Volt olyan, hogy a tesómat láttam álmomban, azt mondta, hogy visszaszámol, és mikor a nullához ér, akkor csörögni fog az ébresztőm, mert mennem kell dolgozni, és tényleg úgy volt. Meg azt is álmodtam, hogy anyukám vett egy bmw-t, kérdeztem, hogy ezt miből tudja kifizetni, erre azt mondta, hogy kedvezményesen kapta, mert neki már sok év munkaviszonya van, 5000 forint havonta. Ennek semmi értelme.
2010. máj. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Nekem is volt már ilyen esetem!Nálam ez teljesen olyan,mintha meg is történt volna velem.Álmomban fojtogattam magamat,és arra ébredek fel éjszaka,hogy pont úgy,mint az álmomban,fojtogatom magamat,csak éppen az ágyamban,nem pedig az álombeli helyszínen.Rémisztő volt,hogy a fojtogatásra ébredtem fel!Másik álmomban éppen bicikliztem(pedig akkor még nem tudtam) és álmomban nagyon fájt a lábam.Reggel pont úgy fájt a lábam,mint az álmomban.
2010. máj. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
nekem olyan volt,azt álmodtam egy téli erdő közepén sétálok hóviharban,egy szál rövidujjú pólóban,és lefagyott a karom.mikor felébredtem az a karom teljesen el volt zsibbadva mert azon feküdtem.
2010. máj. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!