Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehetséges ez?! (LENT)

Lehetséges ez?! (LENT)

Figyelt kérdés
Én az a fajta típus lány vagyok aki állandóan álmodozik. Mindenről (és ezt szó szerint értem). Lehetséges, hogy azért nem történik velem semmi? Például azért nem találok egyetlen egy srácot sem aki tetszhetne esetleg szerelmes lennék bele mert agyalok rajta, meg álmodozok? De persze nem csak erről van szó...Minden mással így vagyok. Szerintetek lehet ez az oka?!?

2014. júl. 21. 15:20
 1/8 anonim ***** válasza:

tuti halak a horoszkópod le merném fogadni és ez igaz rád mi?


[link]

2014. júl. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 metalgirl098 válasza:
Nos... Az attól függ, teszel-e érte. Egyébként azt mondják, minél többet gondolsz valamire, annál jobban bevonzod az életedbe. Mellesleg úgy optimistának lenni is könnyebb. De lehet, hogy csak azért nem találsz valakit, mert az ember általában a számára tökéletes embert képzeli el, és pontosan ugyanolyat nem biztos, hogy fogsz találni. De ki tudja. Én is ilyen vagyok. :)
2014. júl. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Lionkind ***** válasza:

Én is álmodozó vagyok amióta tudom az eszem. Nincs azzal baj főleg ha néha normális dolgokon is ábrándozol :P. Én pl kiválasztok egy vágyat ami elérhető a közeljövőben és elkezdem forgatni az elmémben sokféle módon lejátszom magamban és eltervezem. Ilyenkor mindig megtörténik a dolog mert a tervbe benne van mit kell tennem hogy sikerüljön a legutóbbi egy sátoros kirándulás volt a kárpátokba a LUSTA haverjaimmal (nem véletlen a nagy betű mert annyira lusták hogy szinte csoda hogy sikerült) :D. Szerelem hát abban bocs de én nem tudok mit mondani az kerül engem fél tőlem. Úgy vagyok vele hogy ha eljön az ideje az is meglesz. Szóval álmodozz bátran nem hiszem hogy attól lenne DE KÖZBEN NE FELEJTS EL ÉLNI. Ezt tanácsolom azért hogy történjen valami neked kell tenned.

Szép Napot!

20/F

2014. júl. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Lionkind ***** válasza:
Ja és 1. Én oroszlán vagyok bár azt hiszem látszik :D Nem nagyon hiszek a horoszkópba vagyis abba amit csináltak belőle. A csillagok/bolygók szerintem hatnak az emberre bár ezt nem lehet általánosítani.
2014. júl. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
1. Én halak vagyok, de a belinkelt "tulajdonságokból" jóformán semmi nem illik rám...
2014. júl. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!:)
2014. júl. 21. 19:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is halAk vagyok és én nekem is van ilyen tulajdonságom
2014. júl. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem nagyon jó, hogy álmodozol :) Be fogod vonzani a vágyaidat az életedbe. Amikor fiatal voltam én is azt hittem, hogy csak álmodozom és nem történik semmi... Hanem egy idő után elkezdtek a vágyaim valóra válni, szinte hihetetlenül egyik álmom a másik után vált valóra. Megtanulod majd kezelni, csak maradj mindig pozitiv, álmodozz és higyj az álmaidban. Nekem szinte már minden álmom teljesült, pedig nagyon - nagyon lentről és rengeteg hátránnyal indultam. És ez vonatkozik a házasságomra, barátaimra, anyagi helyzetemre, életmódomra... mindenre. Minden úgy van, ahogy szeretném. És a mai napig új álmokat szövök :))) Úgyhogy tessék bátran álmodozni! És hinni az álmaidban!
2014. júl. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!