Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Táltos vagyok mivel vagyok...

Táltos vagyok mivel vagyok másabb mint a többi ember?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok édesanyám vette észre, hogy táltos vagyok(felöl,elöl van plusz egy fogam), és mondta, hogy ez sámánizmushoz hasonló te valamivel másabb vagy mint mit mivel? milyen energiákkal rendelkezek, mire tudom használni képességeim? olvastam a meditációról, és én már körübelül 4 hónapja meditálok(még nem tudtam hogy táltos vagyok) és érdekeltek a spirituális képességek elkezdtem gondolkodni a fákról fontos életünkbe stb... ekkor sem tudtam még hogy táltos lennék.

Nem vagyok otthon ebbe a témába köszönöm előre a válaszokat(esetleg linkeket is küldhettek, hogyan gyakorolhatnám képességeim)



2014. aug. 5. 00:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Sokat, nagyon sokat kell még tanulnod!

Kezdetnek:

[link]

továbbiakban:

a Gúgli a barátod!

Az önmagukat táltosnak titulálóktól segítséget ne nagyon várj, hiszen "fő", vagy "legfőbb fő" csak egy lehetés mindegyik önmagát tartja annak!

2014. aug. 5. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem látogasd meg a fogorvost!
2014. aug. 5. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%
Nem sokban vagy más, csak babonásabb és hiszékenyebb.
2014. aug. 5. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
Agyilag nem fejlődtél ki a korosztályodnak megfelelő szintre sem...
2014. aug. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
35%
Nekem meg a jobb hüvely ujjam dupla!
2014. aug. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%

"felöl, elöl van plusz egy fogam" Ezt felénk nem táltosnak hívják, hanem fejlődési rendellenességnek.

Egyébként nekem meg ugyanolyan hosszú az összes ujjam a lábamon. Ja meg 3 mellbimbóm is van ...

2014. aug. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
49%
Nekem is volt egy plusz fogam, csak eltaknyoltam a verandán, s ki tört ezek szerint én is Táltos vagyok? :O
2014. aug. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
44%

"mire tudom használni képességeim?"


Két dologra: valószínűsíthetően több pénzt fogsz termelni a fogorvos-társadalom részére, mivel több fog rendben tartása többe is kerül, más részről ijesztgetheted vele a kisgyerekeket. Másra nem jó az "adottságod".

2014. aug. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
7%
Scepticke ne gúnyold már ki a Táltosokat többet tudnál ők annál, hogy holmi fogorvosok számláját gyarapítsák hidd el nekem, ha a Táltos kérdező elharapja a nyakadat 32 helyet 33-34 fogsor nyom lesz a nyakadon. Na meg, ha neagyisten elhuny egy ilyen 33-34 fogú Táltos könnyebb a beazonosítás, mint általában hála a fogorvosi kartonjának.
2014. aug. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat nem vagyok babonás csak kíváncsi voltam erre :)
2014. aug. 5. 11:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!