Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Léteznek szellemek?

Léteznek szellemek?

Figyelt kérdés

Tegnap egyik barátnőmmel lementünk a játszótérre. Ott volt egy kislány, az édesanyja pedig kinn ült a parkban(siket). Odamentem a kislányhoz, mert hintázni szeretett volna. Játszottunk vele, majd elfutott. Hirtelen megdermedt és előre mutatott: "Kik ők? Hova mennek?" Majd arra futott amerre mutatott. "Miért vagy fehér?" Majd megkérdeztem tőle, hogy kit kérdezett? majd így válaszolt: "Nem láttad a nénit meg a bácsit?" Nagyon megijedtünk, hogy most mi is van. Eleve akkor senki nem volt ott rajtunk kívül. Én már kiskorom óta hiszek a szellemekben, mert édesapámmal és eleve családon belül is történtek ilyen megmagyarázhatatlan dolgok. Bár ezeket már megszoktam, hiszen körülöttem mindig történnek furcsaságok. De már kezdek komolyan félni magamtól is és ezektől a természetfeletti lényektől is... :-( Mit tegyek? Egyáltalán léteznek? Vagy csak mi képzeljük be magunknak?

13/L


2014. aug. 7. 13:58
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Rengeteg olyan dolog létezik, amit csak azért nem látsz, mert embernek születtél. A gyerekek 5-6 éves korukig képesek az asztrált észlelni bizonyos szinten.
2014. aug. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Én még most is néha érzem valaminek vagy valakinek a jelenlétét. De ezt már nem hiszi el nekem senki.
2014. aug. 7. 14:28
 3/9 anonim ***** válasza:
Szellemek léteznek!Lehet,hogy csak beképzelted,de lehet,hogy nem.Amúgy ne félj tőlük,ártalmatlanok!
2014. aug. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nálunk is vannak ilyen furcsa dolgok. Le esik egy könyv vagy egy CD az éjszaka közepén, Lépteket hallok a folyosón és olyankor mindig azt hiszem, hogy valaki ki ment inni, de utána nem hallom, hogy folyik a csap. Vagy sokszor azt hiszem, hogy a tesóm jön át a szobámba, de nem. Apukám meg éjszaka nem tud aludni, mert úgy érzi mintha valaki rajta ülne és nem kap levegőt, meg sokszor hallom, hogy valaki bejön a szobámba, mert olyankor mindig recseg a padlóm, de senki nincs ott.


Szóval ilyen dolgok szerintem léteznek. Bár tudom, hogy nem akarnak bántani, de azért esténként még is félek egy kicsit. 14/L

2014. aug. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 oODrea válasza:
Kedves első válaszoló. A gyerekeknek 5-6 éves korukig élénkebb a fantáziájuk. Ezért van sok gyereknek kitalált barátja. Azok nem szellemek... mert szellemek nem léteznek.
2014. aug. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló!

Azt üzenem,hogy szellemek léteznek!


Agyhatalom/x válasza.

2014. aug. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Igen, szellemek valóban léteznek, de nyilván nem látjuk/láthatjuk őket. Csak ritka alkalmak vannak, amikor félig-meddig megmutatkoznak előttünk. A gyerekek pedig valóban látják őket egy bizonyos korig, később már nem emlékeznek erre. 5-nek üzenem, hogy azért mert te nem hiszel bennünk, az még nem azt jelenti hogy nem léteznek. Pl Istenben is nagyon sokan hisznek, mégsem látják, ilyen alapon szellemek miért ne lehetnének? Rengeteg olyan dolog van, ami létezik csak nem tudunk róla. Ha tényleg csak az anyagi világ létezne, akkor elég szegényes lenne ez az élet...
2014. aug. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Zsóócika válasza:
szerintem léteznek.Az egyik ismerosom kisfia pár évesen rendszeresen beszélgetett a halott nagymamájáról.pedig már akkor meghalt a néni amikor a kisfiú még meg sem született...
2014. aug. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Miért van az , hogy a szellemes kérdéseket mindig tinilányok teszik fel?
2014. aug. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!