Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Léteznek-e szellemek?

Léteznek-e szellemek?

Figyelt kérdés

2013. júl. 14. 14:53
1 2
 1/11 anonim válasza:
Nem. Szellemek nem léteznek.
2013. júl. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Zolka99 válasza:
Nem léteznek.
2013. júl. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
De igenis léteznek!
2013. júl. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Alig vártam már, hogy valaki rávágja, mint egy óvódás: "De igen is léteszek!" Persze meg a szörny is az ágy alatt. Gondolom te biztos egy tizenéves vagy...
2013. júl. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Erre mindenki mást fog mondani.A míg te nem látsz szellemet nem is fogod megtudni, hogy létezik-e vagy sem.Persze vannak ilyen sorozatok,hogy szellemekre vadásznak de ezt meg lehet fotosoppolni.(nem tudom, hogy kell leírni :) )Létezésüket nem lehet se bebizonyítani se megcáfolni ugyanis szerintem nincs olyan kézzel fogható bizonyíték ami tényleg bebízonyítan létezésüket.Ha van javítsatok ki....
2013. júl. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Uhh, baz... -Photoshop így írják. Te sem lehetsz idősebb 14-nél.
2013. júl. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én hiszek bennük,mert egy barátom mondta h oszt. társának az órának a beljese eltünt és ez egy koncerten történt
2013. júl. 14. 17:04
 8/11 anonim válasza:
ÚÚHH Jézusom!!! TE nagyon- nagyon -NAGYON ostoba vagy! Írni tudsz értelmesen egyáltalán?? Mi van a barátod karórájának a belsejével? Azt akarod mondani, hogy a barátod órabelsőjét egy koncerten kilopták a szellemek és ez a bizonyíték a létezésükre??? Ez komoly, mentem lepetézek!!
2013. júl. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

A beszűkült e világhoz ragasztottak nem hisznek bennük ;)

Az okosok, tudatosak igen! ;)

2013. júl. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Jó ti legyetek buták!Anyám jós szal,idézett szellemeket az ouija board segítségével! Csak nézzetek vidiket! Anyám...
2013. júl. 16. 11:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!