Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Eddig is volt mar fobiam...

Vezerdinka kérdése:

Eddig is volt mar fobiam (araknofobia, ez nagyon eros nalam), de most kialakult egy ujabb. Sehol nem talaltam rola semmit, kiveve, hogy Hitchcocknak is ez volt. Hallottatok mar ilyenrol? (Nem vagyok kivancsi a 'vicces' kommentekre)

Figyelt kérdés
Kb. egy honapja vettem egy nagy talca tojast, mert sutemenyezni akartam. Pont beszelgettem a lakotarsammal es volt egy pillanat (epp tortem volna a tojast), mikor elgondolkodtam azon, amit hallottam es ekkor ereztem, hogy valami kotyog a tojasban. Lakotarsam is megnezte, nem hallucinaltam. Atneztuk az osszes tojast es 80%-a ilyen volt. Visszamentem a boltba, hogy becsereljem, de ezuttal mas fajtat valasztottam, azok is olyanok voltak, az elado suru bocsanatkeresek kozepette visszaadta a penzt is. Azota nem merek ugy tojast venni, hogy ne csekkoljam vegig, bar tudom, sokan hulyenek neznek emiatt. Azzal egyebkent, hogy megegyem, semmi gondom nincs. Ha valaki tud segiteni, azt elore is koszonom!
2014. aug. 12. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csodálatos, csak az nem derül ki, hogy mi kotyogott a tojásban ?? "Atneztuk az osszes tojast es 80%-a ilyen volt." Milyen ?? Kotyogós ??? Miért nem lehet pontosan más számára értelmezhetően leírni a kérdést ??? ha választ vár valaki?
2014. aug. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kotyogott a sárgája? Ezt egyébként nem fóbiának nevezném. Mivel nem félsz a tojásoktól, csak egyszerűen leellenőrzöd őket. Mánia.
2014. aug. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 t_GaRami_a ***** válasza:
Szóval, csibe volt a tojásban és félsz, hogy újra lesz benne. Akkor fóbia, ha esetleg az lenne benne, akkor sírnál, ordibálnál és kifutnál a házból. Ez csak elővigyázatosság. Most már csak azt nem értem, miért az ezo kategóriába írtad.
2014. aug. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy tojás három dolog miatt kotyog. Ha záp, ha túl nagy benne a légbuborék, vagy ha csibe van benne.
2014. aug. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
81%

Ez a fóbia: "A híres Hollywood-i rendező és producer, Alfred Hitchcock, akit a Psycho és a Vertigo által ismerhetünk, rettenetesen félt a tojásoktól. Állította, hogy soha nem kóstolt tojást egész életében, és még a gondolattól is irtózott, hogy a közelükben legyen. Undorítónak találta a tojásokat, hiszen csak fehér kerek dolgok, amiken nincs lyuk, és sárga folyadék jön ki belőlük..."

Szerintem a te eseted csak óvatosság, nem pedig fóbia.

2014. aug. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!