Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nektek milyen maradandó...

Nektek milyen maradandó álmaitok voltak eddig?

Figyelt kérdés

Értem ez alatt gyerekkorból megmaradt, nem régiben átélt éjszakai élményeket. Lehet ez vicces, filozófikus, ijesztő, mísztikus, stb... :D


A legkorábbi amire én emlékszek úgy 4-5 éves koromból:

- Városban, a lakóházak parkolója elött sétálgatok, majd megláttam egy régi tipikus piros telefon fülkét. Elkezdtem pötyögni, de mire tárcsáztam volna, eltüntem mint a mátrixban, és hevesen vert a szivem (akkor még nem is volt mátrix).

Aztán valahogy visszakerültem a fülkébe, és mikor kijöttem elkezdtem ördögökkel kung-fuzni.

Azóta imádom a kung-fus, verekedős filmeket :DDD

A legutóbbi, amire tisztán emlékszem az az, hogy: egy farkas voltam. Egy erdőben bolyongtam, és ennyi. Bár volt némi nagyon nyugodt az egészben, de komolyabb dolog nem történt :D


Tudom, hogy az átélt élményekből, és érzelmekből álmodunk össze valami hülyeséget (Lehet hogy már elötte is kung-fus beállítotságú voltam? :D). Csak kiváncsi vagyok más miket élt át ilyen tisztán, egy "bizonyos" éjszaka :D

Kicsit hosszú lett, ezért bocsi :D



2014. máj. 26. 16:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

A legmaradandóbb, hogy betör az ablakon a víz, ami kivisz utcára és mindenütt csak víz van és engem iszonyú gyorsan sodor az ár, és hiába akarok megkapaszkodni a kerítésekben, nem sikerül. Ez annyira nyomasztó volt, hogy azóta is sokszor eszembe jut.


Egymásik az, hogy a barátomat kilapítom egy úthengerrel, ez is rossz érzés volt.

2014. máj. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
24%

Civilekkel nem vagyok hajlandó titkos bizalmas információkat megosztani.

J ügynök kilép*

2014. máj. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
30%
Rengeteg ilyen álmom volt.
2014. máj. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer egy hurkatöltőn utaztam,úgy mintha vonat lenne és váltakoztak az évszakok körülöttem, néhány srác meg úgy beszélgetett,mintha a számok szavak lennének,elég furcsa volt...
2014. máj. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Bukor Peti ***** válasza:
nekem az volt, amikor zombikra vadásztam
2014. máj. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Sok ilyen álmom volt már.Ez egy visszatérő álmom volt óvodás koromban:Mentem egy városban,szép idő volt,és egyszer csak egy romos,elhagyatott panelházhoz értem,ami nyitva volt.Bent elég sötét volt,csak egy-két helyen szűrődött be egy kis fény,a lépcső sok helyen le volt szakadva.Felnéztem az emelet felé,és akkor egy ijesztő kiáltást hallottam fentről,ettől felébredtem.
2014. máj. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Ne haragudjatok a késői reakcióért, remélem azért még 1x visszanéztek így este fele :D

1. Hát az korrekt. Én biztos hogy 5 liter kávéval, 7 doboz cigarettával indítottam volna a napot. :D

3-as Az masszív xDD

4-es DayZ után? :DDD

5-ös Nekem még soha nem volt visszatérő álmom. Vagy legalábbis nem emlékszek rá. Pedig én átszeretnék élni egyet :D

2014. máj. 26. 19:58
 8/14 anonim ***** válasza:
Az, hogy zuhanok egy ház tetejéről. Ezt rengeteget álmodtam kis koromban. Talán azért mert alapból félek a magasságtól és ha ilyen helyre megyek mindig félek. :)
2014. máj. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt, hogy álmomban valaki csöngetett, kimentem a kapuhoz és bemutatkozott nekem a saját nevemen, azt mondta, hogy ő én vagyok, de a jövőből.Beengedtem, aztán megakart ölni engem, olyan volt, mint a Pókember 3-ból a homok ember, homokká változott és úgy akart ütni, én meg fogtam és egy betonkeverő segítségével be betonoztam. xD
2014. máj. 27. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nekem a legelsö álmom amire emlékszem ez volt 5 évesen... egy hatalmas hófehér üres hidon voltam teljesen egyedül, csendben. Úgy nézett ki mint az erzsébet hid (csak nagyobb) és sürü fehér köd volt és semmi mást nem láttam csak a hidat, de azt gondoltam hogy nagyon magasan van, a hid korlátján is álltam és lenéztem, de ott is csak fehér ködöt láttam. A ködöt átsütötte a nap és tök szép volt.

Lehet hogy miközbe nézelödtem, forma 1-es kocsikra gondoltam, de ez nem biztos.

Amm még kicsi voltam, nem érdekelt az álom, de eléggé megmaradt a fejemben.

2014. máj. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!