Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Melyik a legdurvább creepypasta?

Melyik a legdurvább creepypasta?

Figyelt kérdés
Már kb. 1 éve olvasgatok ilyen történeteket és lehet hogy a creepypasták 40% nem igaz de régebben volt pár ami tényleg megfogott és nemtudtam elfelejteni egy hónapig, mostanra immunissá váltam az ilyenekre , de hiányzik az az érzés hogy rettegjek valamitől, ha esetleg a legdurvább creepypastát linkelnétek azt nagyon megköszönném!

2014. aug. 22. 15:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
EZ ! minden képzeletet felűlmúl [link]
2014. aug. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Háát igen, olvastam már, az igaz hogy elég durva, a Rap Rat durvább volt ennél [link]
2014. aug. 22. 20:30
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem az Amit a kutyák csinálnak és nem csinálnak.

itt van egy link ahogy egy magyar srác felolvassa (magyarul):

https://www.youtube.com/watch?v=OX7pSG97iBA


és nem kell tartani a linktől, ez nem ilyen ijesztegetős, amit sok troll szokott berakni a kommentekben, ezt csak gondoltam leírom mellékesen, mert én már konkrétan egy linkre sem megyek rá az ezotéria részlegben, mert hát ki tudja.. :D

2014. aug. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
:) bocsi de ezt már láttam :D lehet hogy beteg pasta, nem volt rám hatással, ez is egy híresebb creepypasta, az ilyenek egyáltalán nem ilyesztők már nekem, egy kevésbé ismertet DE viszont ilyesztőt ha lehet mert hát az ilyenek érnek váratlanul :)
2014. aug. 24. 19:33
 5/10 anonim válasza:
70%
Öngyilkos Tunyacsáp
2014. szept. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Szerintem a Russian Sleep Experiment, és a Sweet Apple Masacre.
2015. ápr. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

Candle Cove

[link]

2015. júl. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%

Ha igazán kellemes dolgokat akartok keressetek rá

a 3 guys 1 hammer-re.Itt videón láthatjátok az eseményeket,

nem ilyen beszédhibás gyerekek olvassák a történeteket :)

Linkelni nem tudok mert jól elrejtették az oldalt az utóbbi egy-két évben, hogy elmenjen a kedved a kereséstől. (nem, nem törölték le mielőtt egy az oldalt ismerő ember ideírná) szétszórva is található méhány videó, de érdemes egy helyről csemegézni ;)

Szép napot, fejbe kalapácsot :)

2016. febr. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Max Headroom 1987 Pirating Incident


Wyoming Incident

2016. okt. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
EsZti csatornáján van egy,ami arról szól,hogy egy városban a gyerekeket elkapja egy rejtélyes vírus,ami miatt elviszik őket egy szanatóriumba.Egy kissrácnak az öccsét is megfertőzte ez a vírus,nem engedték be hozzá.Felment a padlásra és a testvérének elképesztő sérülései voltak,konkrétan megkínozták.És kiderült,hogy az apja és azért,mert éhség volt,nem volt mit enni,a krematóriumba vitték a kisgyerekek és idősek csontját és húsát,amit aztán az egész város evett.Bennem elég mély nyomot hagyott.
2017. márc. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!