Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi volt a legdurvább dolog...

Mi volt a legdurvább dolog amit valaha is álmodtatok?

Figyelt kérdés

Nekem jó pár volt, a legutóbbi az volt, hogy anyukámmal kimentünk a kertbe dinnyét szedni. Mondtam neki, hogy hozza a dinnyét, de a karjaiban nem dinnye volt, hanem egy nagyon öreg, sovány, betegeskedő néni. Erre megkérdeztem, hogy felvágjuk a dinnyét? Tudtam, hogy a néni nem dinnye, de mégsem tudtam mást mondani. Erre a szüleim megölték a nénit, és elkezdték enni a húsból. Valószinüleg rossz izű lehetett, mert egyből öklendezni/hányni kezdtek tőle.

Olyan rossz volt..

Nektek milyen durva álmotok volt?


2011. nov. 5. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
A legdurvább az volt, amikor álmomban gyurcsány kielégítette orbánt orálisan, majd bajnaival azon vitatkoztak, hogy ki nyelje le a javát. Ekkor belépett lendvai ruha nélkül. Na ekkor riadtam fel csuromvizesen az izzadságtól.
2011. nov. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem a legdurvább az volt, hogy egy ballonkabátos, répára emlékeztető fejű (nagyon hosszú volt az álla) ember leszúrt. Pontosabban megszurkált, mert többször is lecsapott. Mielőtt meghaltam volna hirtelen nagy rándulás közepedte felébredtem. Ez kb 6-8 éve volt, de ma is tisztán emlékszem rá.
2011. nov. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 wartburg353s ***** válasza:
100%
A kolesz folyosóján voltam, sötét volt, és féltem. Az egyik szobából fény szűrődött ki, benyitottam, nem láttam senkit, de úgy éreztem, valami nagyon gonosz van a szobában. Az asztalon volt egy szobanövény, ami pár pillanat alatt a szemem láttára száradt ki és teljesen összeaszott. Aztán változott a kép, még mindig álmodtam, de azt, hogy ugyanabban az ágyban fekszem, ahol a valóságban. Azt álmodtam, hogy már ébren vagyok, de a számban mintha szalma és homok lett volna. aztán hirtelen valami felemelt és elkezdett a sarok felé húzni. Akkor eszembe jutott, hogy álmodok, és fel kéne ébrednem. Megpróbáltam megérinteni a páromat, de még mindig aludtam, és azt álmodtam, hogy nem sikerül. Végül fölébredtem nagy nehezen. Szerencsére régen volt, és azóta nem álmodtam ilyen rosszat.
2011. nov. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 WorfHadnagy ***** válasza:

Nekem az volt kb. egy hónapja, hogy lány létemre péniszem volt, az iskola folyosókán egy idegen lánnyal közösültem kutyába', de úgy éreztem magam közben, mintha engem "raktak" volna. Az elején azon aggódtam, hogy nehogy túl hamar besüljek. A végén kiugrott alólam a csaj, a képembe röhögött, elkezdte: "Háhhá, mindig is tudtam, hogy szűz vagy!"


A kedvenc sorozatomban van egy robotszerű lényekből álló kollektíva (A_Borg). Úgy szaporodnak, hogy a vérükben található nanoszondákból az áldozat vérébe fecskendeznek pár centilitert. Senki nem ismeri az eredetüket. Elég gyakran összefutok a kollektíva egyedeivel álmomban. A legdurvább az volt, hogy egy alternatívát álmodtam meg a keletkezésükkel kapcsolatban. Egy férfi a beteg lányát akarta meggyógyítani, feltalálta a nanoszondát, a lány felépült. Később borg lett, majd a házat ellepték a fiatal borgok (gondolom, a lány osztálytársai), én meg menekültem előlük.

2011. nov. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
egyszer azt álmodtam, hogy szültem négy kiscicát!! :DDDD amugy lány vagyok, szal lehetséges! :D
2011. nov. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Volt McDonald's-os polip plüssöm, amikor kicsi voltam. Imádtam. Aztán egyszer azt álmodtam, hogy nővérem megszülte azt a polipot, de aztán vissza akarta őőő... tömni magába (nincs rá jobb szó). Keservesen sírt, zokogott közben. Azóta utálom a polipokat. Ez volt a legszívszorítóbb álmom. Meg volt valami szellemes, amiből nem bírtam felébredni (ha rosszat álmodok és tudom, hogy alszok, elkezdem álmomban csapkodni az arcomat :D). Akkor rettenetesen féltem és sírva ébredtem hajnali 2 körül.
2011. nov. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Én a hullaházban feküdtem az asztalon,láttam hogy tiszta seb és vágás a vádlim,kékes szürke volt a bőröm.Szóval a saját holttestemet láttam.
2011. nov. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

az álmom az volt hogy az eggyik barátnőmmel el kellett mennünk egy temetőbe és meg kellett keresnünk egy ronda ember fejet.

a barátnőm azt mondta váljunk ketté hogy könnyebb legyen a keresés, én nem akartam de aztán ő már elindult a másik irányba.

szóval én is elindultam és odaértem egy írkőhöz és ott láttam rajta a meglehetősen ocsmány fejet.

majd láttam a barátnőmet egy óriási pókhálóba belegabajozódva. egy siron lógott.

aztán láttam egy boszorkányt aki ott lebegett egy hosszu fehér ruhaban.ronda feje volt sotet haja es leginkabb egy boszorkanyhoz hasonlitanam.

majd felébredtem mjdnemhogy sírva!!és a legrosszabb része hogy ez visszatérő álmom volt!

2013. márc. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!