Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Most mi van velem? Negatív...

Buborékosvíz kérdése:

Most mi van velem? Negatív válaszok, kíméljenek!

Figyelt kérdés
Nem értem. Az én lakásomban senki nem hisz a démonok, szellemekben. Csak az apám istenhívő. Velem furcsa dolgok történnek, amiiket nem értek. Érzem, hogy hívatlan vendégek vannak a házamban, és néha próbálnak kapcsolatba lépni velem. Ez aggasztó. Néha mintha meg is érintenének. Meg szoktam álmodni dolgokat, de erre csak akkor jövök ra, amikor már megtörténtek a dolgok. Én nem hiszek Istenben, meg a jótetteiben, de tudom, valami természetfeletti dolog körbe vesz engem, csak en nem tudok vele kapcsolatot létrehozni. Nincs semmi mlékem a gyerekkoromból, sőt időszakok kiesnek a memóriámból. Neha megnyugtat az egyedüllét, de ekkor olyan őrültnek hiszem magam. Mi van velem? Nem vagyok dilis, azt tudom. Ha valami amit tudnék uralni is, légyszi segítsetek! Ja, és még valami. Halak a csillagjegyem, talán ebből ered, hogy a víz az én elemem. Imádom a vizet, és a víz alatt jobban tudok gondolkodni, magamba nézni. Este sokkal jobban fel vagyok ébredve, mármint lelkileg, de fizikailag hulla fáradt vagyok. A hold szokott leginkább elvarázsolni. Újhold, teliholdkor pedig nem tudog egész este aludni, ha igen, akkor legszörnyűbb félelmeimròl álmodok. Rémálmok. A nagymamám sem tud aludni teliholdkor. Egyébkent legyszi ne mondjátok, h bolond vok, mert NEM VAGYOK AZ! Az mberek követnek engem, neha tudom miről beszelnek, de csak a temát. Elég rájuk néznem. Veletek is van ilyen? Olyan furcsa ez az érzes.

2014. aug. 27. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Keress ra a halak archetipusra, az sokmindent megmagyaraz onmagadrol, es ezekrol a gondolatokrol.
2014. aug. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%
A bolondok mindig tudják magukról, hogy nem bolondok.
2014. aug. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%

" A hold szokott leginkább elvarázsolni. Újhold, teliholdkor pedig nem tudog egész este aludni, ha igen, akkor legszörnyűbb félelmeimrl álmodok."

Vérfarkas vagy kétség sem fér hozzá.


"Halak a csillagjegyem, talán ebből ered, hogy a víz az én elemem. Imádom a vizet, és a víz alatt jobban tudok gondolkodni, magamba nézni"

Na jó csak vicceltem, kezdesz megbolondulni.

2014. aug. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo!

Erdekes de velem is pont ez tortenik mint veled (halak az en csillag jegyem is) csak en istenhivo vagyok es a magiahoz is konyitok valamennyit.

Irj nekem privatot mert pont ez van velem is

2014. aug. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez elég troll kérdésnek tűnik. Ez esetben a válasz: unatkozol.


Ha mégsem troll kérdés, akkor skrizofén, vagy valami ahhoz hasonló.

2014. aug. 30. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hasonló történt velem is, de én tudom irányítani a rémálmaimat, és vannak álom alakok kik segítenek nekem mindenben, álmomban fénylek, arany színben ragyogok, szárnyaim vannak, és a hüllő félék meghajolnak előttem. van egy T.Rex az álmomban, ha szólok neki mindig jön, és segít! olyanokat álmodok,történeteket , képeket,amit a legkeményebb SCI fi-k ben sem láttál... Egy hatalmas Tenger mentén homokos tengerparton felnézek az égre, s egy ragyogó rózsaszín, kissé lila bolygó, mely úgy látszik a partról nézve ,mint a hold, és gyűrűs... 1x egy angyallal is álmodtam, én hiszek az angyalok létezésében, és sok másban is... Tudományos embernek tartom magam, mégsem vetem el ,a létezésüket...Elméletek sokaságát próbálom megfejteni, mi lehetez az erő! A hold nekem is, az uralkodó bolygóm! Én a Rák csillagképben születtem! A víz eleme az is ,és egyben a szárazé is!
2014. nov. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!