Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mik a visszahúzó erők a...

Mik a visszahúzó erők a tudatszint emelésében?

Figyelt kérdés
Politikán idegeskedés, műkaják evése stb, ezeket nem tudjuk 100%-ig kizárni az életünkből (legalábbis nagyon nehéz, ha nem is akarunk rész venni benne, akkor is ezekkel vagyunk körülvéve), ráadásul lehet, hogy nem is menekülni kellene a rossz dolgok elől, hanem felülemelkedni. De mik is ezek a lehúzó dolgok, és hogyan lehet az ártó hatásukat semlegesíteni?

2014. aug. 28. 14:16
1 2
 11/15 Napfonat ***** válasza:
Kérdező. Köszönöm a bókot. :)
2014. aug. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
#10 nem kimondottan...
2014. aug. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Nem is mondtam ki. Csak leírtam. xd (Bocsesz, ez elég gyenge volt, de hát korán reggel... mármint én csak most keltem.) xd Ha esetleg szeretnél írni valami építőt, ne fogd vissza magad, csak légyszi ne legyen olyan "rossz szájíze" a megfogalmazásnak, szerintem az is elég lehúzó tud lenni, tudud, a rejtett kis negativitások. (De ha nem akarsz, ne írj.) Szép napot mindenkinek! :)
2014. aug. 30. 11:40
 14/15 A kérdező kommentje:
tudod
2014. aug. 30. 11:40
 15/15 anonim ***** válasza:
2014. szept. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!