Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan tudom legyőzni azt a...

Hogyan tudom legyőzni azt a feszengést, azt a visszahúzó erőt, ami megfoszt attól, hogy például egy szórakozóhelyen oda menjek egy csajhoz vele táncolni? (18f)

Figyelt kérdés
Mikor egyik haverommal csak odamegyünk egy asztalhoz ahol ül 2-3 szép lány, akkor haverom segít legyőzni az első pillanatban a feszengést, és utána már minden simán megy, de egyedül nem tudok csajhoz odamenni.

2014. febr. 16. 11:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem lazitanod kéne. Nyugi a lányok nem harapnak. Mielőtt odamész egy lányhoz jól gondold meg mit mondasz neki és igyekezz szépen kifejezni magad, artikulálj, ne az orrod alatt mormolj.

14/l

2014. febr. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Egyetértek. Gondold végig mit fogsz mondani, különben csak egy újabb kudarc fog érni, ami tovább rombolja az önbizalmad.


Amúgy meg a lányok szeretik a félénk fiúkat, de csak akkor ha értelmesek. Vannak akik az agyatlan menőkre buknak, de ők számodra nem veszteség, velük úgyse lennél boldog.

2014. febr. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
önbizalom nem lesz magától
2014. febr. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

2

az hogy a lányok szeretik a félénk fiúkat egy Hollywood által felállított TÉVHIT

erre senki se alapozzon, irtó nagy baromság.

2014. febr. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem gondolj arra hogy úgysem ismer. Ha elrontod vagy nem jössz be neki, továbbállsz, és többé úgyse látjátok egymást, de amúgy sem ezen fog kattogni sokáig az agya. Van máskor, mással még számtalan lehetöséged. Így ne feszengj, nem veszíthetsz.
2014. febr. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek, különösen az 5. hozzászólónak.

És még megkérdezném, hogy baj ha iszom egy keveset, míg az agyam az elején, amíg bele nem rázódom, meg nem szokja a szitut?

2014. febr. 17. 22:27
 7/7 anonim ***** válasza:
hát odamész 1-hez tök mindegy milyen bénán, meg még beégeted magad párnál, aztán utána már felpörögsz és hasitani fogsz. Ennyi a titok, ha nem tetszik, akkor sztem maradj otthon, vagy csinálj magadból annyira jó pasit, hogy a csajok menjenek oda.
2014. febr. 23. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!