Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan deríthető ki, hogy kik...

Hogyan deríthető ki, hogy kik laktak vagy haltak meg ott, ahol lakok?

Figyelt kérdés
Valamiért az a meggyőződésem, hogy a hálószobámban valaki vagy valami fel akarja venni velem a kapcsolatot. Van rá mód, hogy kiderítsem, ki vagy mi lehet ő?

2014. aug. 28. 14:54
 1/5 anonim válasza:
Jósoltass,és ha igazi jós akkor megtudja mondani. Nekem van egy jósnő ismerősöm, és megjósolta,hogy a felső fogsorommal valami baj lesz.. hát itt van.. holnap műtenek. Meg egy nénike van itt velünk.. sose hittem a jóslásba, de így 1éve igen, mivel megismerkedtem vele interneten és mostmár,hogy jósolt is..:)
2014. aug. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Spilerke ***** válasza:
Nem tudom hol laksz vidéken vagy városban mert azt már nem voltál szíves oda írni. De szerintem, ha vannak szomszédok végig lehet kérdezni őket, hogy ki lakott ott előtted. De úgy tudom, hogy ha lakást veszel ismerned kell a tulajt, esetleg őt is meg lehet kérdezni, hogy volt-e haláleset a házban vagy sem.
2014. aug. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha sokat használod az internetet valaki biztos fel akarja veled majd venni a kapcsolatot. De ha a szobádban így érzed az már régen rossz. Vagy veled van a baj vagy a szellemmel. Sosem fogsz tőle szabadulni.
2014. aug. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Több ezer élőlény, sőt ha a mikrobákat vesszük, sok-sok millió halt már meg a házatok területén. Az emberekről ne is beszéljünk, 50.000 év alatt tuti sokan ott maradtak.
2014. aug. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Miből gondolod, hogy ehhez tudnod kéne a választ kérdésedre?

Mi van akkor, ha egy kóbor szellem akar veled kommunikálni, vagy netán téged képzettebnek hisz és ezért általad fejlődni?

Milyen "meggyőződésed"? Mi az, ami meggyőzött?

.

Sok utájárással lehet mód kérdésed megválaszolására, persze, csak addig az ideig visszamenőleg, amikortól van lakcímnyilvántartás.

A keresés okául azért találj ki valami elfogadhatóbbat...

2014. aug. 29. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!