Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van olyan akinek be jött a...

Van olyan akinek be jött a vonzás törvénye? Meg osztaná velem?

Figyelt kérdés
2014. szept. 1. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Igen, az en almom az volt hogy a Marsra jussak es bevonzottam :)
2014. szept. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Van, de mondjuk én még csak kisebb dolgokban ,,használtam". Egy-két éve még csak jobb jegyeket szerettem volna suliban, tanulás nélkül :D, azt megkaptam. Vagy több lett a zsebpénzem, amikor többet szerettem volna. Vagy amikor nem voltunk jól anyagilag egy-két napon belül váratlanul mégis jobban álltunk és pl. bevonzottam a szobámba egy-két bútort. Ezen kívül még egy koncertjegyet, jó pár ruhát és még egy-két dolgot segített bevonzani, de még csak kisebb dolgokban használtam, mondom :D
2014. szept. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor még tudtam használni, amikor nem tudtam róla, hogy használom.
2014. szept. 2. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én erről megnéznék egy statisztikát, mennyi jött be mennyiből. Gondolom 10% alatt van valahol az eredményesség, amivel a véletlen kategóriába esik.
2014. szept. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Padlón voltunk anyagilag, nem látszott kiút. Beugrott, hogy külföldi meló kell. Hónapokon át telefonhegyek, semmi. Rájöttem, hogy volt bennem egy gátlás, féltem az ismeretlentől. Amikor már igazán nagy sz@rban voltunk, mondtam, hogy ez így lesz, és egy tíz éve nem látott ismerősömmel összefutottam. Két héten belül volt munkám. Amint biztos lett a hír, 3 napra rá az élettársamnak is. Azóta "visszapakoltam" magam elé a céljaimat, amik akkor tök elérhetetlennek látszottak. "2 gyerekem lesz meg családi házam". Lett. " Ez és ez lesz ennyi és ennyi időn belül." Teljesülnek. Most egy nagyszabású dologra készülök, de annak is úgy kell lennie, mert hogy máshogy lenne? :)
2014. szept. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!