Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka ennek a...

Mi lehet az oka ennek a jelenségnek?

Figyelt kérdés

Észrevettem pár hónapja hogy amikor készülük elaludni

befordulok a fal felé és olyan szuszogó hangot hallok a szobámba.Úgy képzeljétek el hogy mintha aludna valaki a szobámban és csak az orrán lélegzik(nem horkolás).

Aztán pár másodperc mulva abbamarad vagy,néha felülök és szétnézek akkor is abbamarad.Csak azért kérdezem mert nemtapasztaltam ilyen azelőtt soha.Nem mindég szoktam hallani.


2014. szept. 4. 14:47
 1/9 Trafó1 ***** válasza:
83%
Akusztikai jelenség, van egy pont ahová a fejed is kerül lefekvéskor a szobába, ahonnan nagyon jól hallatszik egy másik akár az épületben bárhol lévő pontnál történő esemény, ez a te esetedben egy másik ember szuszogása, ha nem hallod akkor éppen nem alszik, vagy nincs ott, vagy elvan fordulva, a jelenség lehet két irányú de lehet egyirányú is, és ha bármit változtatsz a szobádon vagy a fekhelyednél már eltűnik a pont. Ritkán fordul elő és tudatosan nehéz megtalálni ezeket a pontokat.
2014. szept. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
The rake, vagy a slenderman.
2014. szept. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
Vagy a slenderrake.
2014. szept. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az elsőnek van igaza.

Én az óra ketyegését hallom, pedig az a konyhában van és az ajtó be van zárva, mégis olyan, mintha ott lenne teljesen mellettem.

2014. szept. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
elsőnek köszönöm a választ
2014. szept. 4. 17:48
 6/9 Spilerke ***** válasza:
Ugyanezt tapasztaltam én is olyan hangokat hallottam, mintha valaki zihálva venné a levegőt később aztán kiderült, hogy a szomszédok éjszakáznak esténként, és a visszaverődő hangokat hallom. :Ρ
2014. szept. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Elsem tudtam képzelni hogy mit hallok

nemhittem volna hogy ennyire visszaverődik a szomszéd szuzsogása :D

2014. szept. 4. 18:26
 8/9 Spilerke ***** válasza:
bazzeg itt nemcsak a szuzsogásáról van szó, hanem a visszaverődő hangokról módjuk, ha valaki a közelben zenét hallgat, de nem túl hangosan, csak épphogy a hang hatótávolsága elérje az ablakotokat ilyen tompa hangokat fogsz hallani persze itt az is dominál, hogy mennyire szigetet a szobád, de hiába volna jól szigetelt a rezgéseket, akkor is halanád esténként, mert akkor az ember jobban oda figyel a hangokra.
2014. szept. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
fújd ki az orrod alvás előtt!
2014. szept. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!