Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi lehet Széles Gábor energiac...

Mi lehet Széles Gábor energiacellájával?

Figyelt kérdés
2013 őszére ígérte a sorozatgyártás beindítását. Vajon beindul a gyártás ebben az évezredben?
2014. szept. 10. 22:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%

Most még nevetsz, de ha majd nálad kikapcsolja a nemzeti energiacellaszolgáltató a gravitációt civilkedés miatt, akkor sírva fogsz könyörögni...


:P

2014. szept. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

jól hintába rakták a faszit, gondolom lehúzták jó sok pénzzel

ő meg nyilatkozott mert annyira sötét a fizikához...

2014. szept. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Megvan, működik rendesen: Az új pécsi Credo buszokba szereltek ilyen berendezéseket.
2014. szept. 11. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

"jól hintába rakták a faszit, gondolom lehúzták jó sok pénzzel

ő meg nyilatkozott mert annyira sötét a fizikához..."


Pontosan.

Az én egyik ismerősömnek is már évek óta szívja a vérét egy ilyen "feltaláló" kókler, az ismerősöm meg mindent elhisz neki, kajálja az összes szavát. Ő mondjuk nem milliárdos, őt csak milliókra húzza le a jóember.

Egyfolytában nyomja a csalónak a pénzeket a "közös üzletbe", és teljesen abban van, hogy már megvannak a tárgyalások az amerikai befektetőkkel, és holnapután kiskedden milliárdos lesz.

Az embernek van pár ilyen bűvésztrükkös kütyüje, amiket a YouTube-on is látni tömegével, és azokkal vakítja a parasztokat.


(Nem tudom, mit csináljak vele, mert ha megpróbálnám megvilágítani neki, hogy ez csalás, nem hinne nekem, és engem küldene el a maci rúdjára.)

2014. szept. 11. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én otthon szőrtelenítettem
2014. szept. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Vélhetően leesett neki, hogy átvágták, s nem olyan büszke rá, így inkább kussol. Komolyan, ennyiből már nekem is adhatna pénzt az a vén ostoba öregember.
2014. szept. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

PencroftTivald: "Komolyan, ennyiből már nekem is adhatna pénzt az a vén ostoba öregember."


Igen, én is ezen gondolkoztam, hogy nem sok fáradságba kerülne a YouTube-ról lekoppintani pár ilyen átverős kütyüt, mint mondjuk ezt: [link] , és becsöngetni vele néhány palimadárhoz.

2014. szept. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ügyes a gyerek, itt már tippelni se tudok, hogy pontosan hol jön be a kettőhúsz (igenigen, tudom, már 230).


Egyébként hihetetlenül meg lehet belőle élni: épp ma mondta előadáson egy prof, hogy az egyik kollegája fémüvegeket állított elő, várta a nagy áttörést... ami nem jött el. Így hát végül ilyen ezósoknak adta el, akiknek beadta, h a Hartmann-vonalak ellen jó :D.

2014. szept. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha esetleg beindítanád a biznzt, részesedésért megírom a kísérőszöveget, amivel eladhatod! :D
2014. szept. 12. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hogyhogy mi lehet Széles Gábor energiacellájával?

Megigérte, megcsinálta és punktum!

Azért nem rukkol ki vele, mert beépítette az antigravitációs kütyüjébe!

Majd nagyot néznek az usákok és a többi nemzet áltudósai, -akik a jelenlegi űrkutatás módozatain agyalnak és bonyolult meghajtású rakétákat terveznek az űrjárművek pályára juttatására,- ha a "Széles-féle" energiacella segítségével működtetett antigravitáció kütyük otthagyják a "hagyományos" úrbéli járműveket!

Hajrá Széles Gábor, hajrá sötétség!

2014. szept. 12. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!