Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A bukott maffia baloldali...

Davidpsp kérdése:

A bukott maffia baloldali MSZP, a Gyurcsány pártja és a Bajnai féle Együtt 2014 miért nem adja fel ilyen könnyen?

Figyelt kérdés
A bukott maffia baloldal 8 évig volt kormányon, mindent tönkre tettek és eladtak mindent! Erre a sok hülye ember rájuk szavaz, mert mindent elhisznek nekik! Biztos azért mert elfelejtették hogy miket tettek 8 évig Magyarországon. Senki nem akarja felfogni, hogy őket már senki nem akarja látni a politikában! Bezzeg a Fidesz és a Jobbik nem kampányol ellenük. A haverom azt szeretné, ha Tarlós István nyerné meg a főpolgármesteri választást. Ha Tarlós nyerné meg, akkor az jó hír, mert akkor megcsinálja a hármas metrót és megcsinálja a villamosokat, és a buszokat is. Azt tudom, hogy vidéken a Jobbik az erős párt. Budapesten meg a Fidesz az erős párt. Aki utálja a bukott maffia baloldalt, az nagyon jól teszi és ellenáll a maffia baloldalnak! Aki a Jobbikot és a Fideszt szereti, az nagyon jól teszi, mert segíteni akarnak az embereken, a bukott maffia baloldal hívei meg lassan feladják és beismerik, hogy Gyurcsány és Bajnai hazudott!

2014. szept. 10. 10:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%

Nos. A helyzet az, hogy te lehet, hogy jól jártál a fidesszel, de az ország többsége nem. És ezt jól bizonyítja a legutóbbi választás is, hogy az ellenzék több szavazatot kapott mint a fidesz. A fidesz 600 ezer választót vesztett 2010 óta, maradt neki a mindig is meglévő másfél millás magja, ami kb gazdagokból meg elvetemültekből áll.


A baj az, hogy aki nem elégedett a jelenlegi kormánnyal, az továbbra is gyurcsányékat látja csak meg a szavazólapon. Ez tényleg probléma.


A másik probléma meg az, hogy te ahogy megfigyeltem, folyamatosan csak provokatív kérdéseket írsz ki, aztán meg privátban akarod megmagyarázni az igazadat.


Ha elkezdenél országot járni, látnád, hogy folyamatosan szegényedik a vidék, és munkahelyek sincsenek. Ki az aki ezt támogatja?


https://www.youtube.com/watch?v=8ALKq4tVuUQ


Ők. Hát egy szégyen.

2014. szept. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
Szóval Dév azért fideszes, mert mocskosgyúrcsányi és bukottmaffiabaloldal.
2014. szept. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Elolvastam ezt a csodás monológot és úgy döntöttem, hogy én szerintem el akarok menni ebből az országból.
2014. szept. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

"Ha Tarlós nyerné meg, akkor az jó hír, mert akkor megcsinálja a hármas metrót és megcsinálja a villamosokat, és a buszokat is"


A metrót még csak értem, mert mélyépítő mérnök, de hogy buszt és villamost tudna "megcsinálni", azt kétlem.


"Senki nem akarja felfogni, hogy őket már senki nem akarja látni"


Nem érzel ebben a mondatban erős ellentmondást?

2014. szept. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%

"Nem érzel ebben a mondatban erős ellentmondást?"


Miért érezne?

Dév fideszes, azok meg nem éreznek ilyesmit.

2014. szept. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a 1994-ben a Fidesz 6%-os bukott maffia pártá zsugorodott, akkor nem adták fel hanem felküzdötték újra magukat. Nyilván a másik bukott maffia társaság is ezt szeretné.
2014. szept. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 tetro ***** válasza:
Mégis mi a kérdés, vagy mit szeretnél hallani egy ilyen kezdés után? Ügyes okos Pistike vagy.
2014. szept. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

# 6


2014-ben Orbán Viktor 51 éves,a wikipedia szerint.

2050-ben kétlem,hogy élne majd... :D

2014. szept. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
pláne úgy,hogy politikus. Azoknak az idegei nem bírják 87 éves korukig...
2014. szept. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
67%

"2014-ben Orbán Viktor 51 éves,a wikipedia szerint.

2050-ben kétlem,hogy élne majd... :D"


Hogy mondhatsz ilyet, hogy nem fog már élni? Milyen magyar vagy te? El innen a balliberális uszítókkal!!!

2014. szept. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!