Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek vannak az embernek...

Szerintetek vannak az embernek vedöangyalai?

Figyelt kérdés
Ha meghal egy szerettünk az szerintetek vigyaz rank valahonnan tovabb,es megprobalja a jo iranyba terelni az eletünket apro jelekkel?Nem vagyok örült,de en hiszek ebben.

#vedöangyal
2014. szept. 15. 23:06
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Van védőangyal, de nem az elhalt szeretteink azok.
2014. szept. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
A védőangyalaink szentek, nem hozzátartozók.
2014. szept. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

VédőangyalaI??

Egy nem is lenne elég - már ha lenne?

Több védőangyal léte esetén hogyan lehetne eldönteni, melyik hibázott?

Az ember "belemászhatna" bármibe, hiszen védőangyalainak az a feladata, hogy megóvják őt?

2014. szept. 16. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Őrangyal van, de amiről írsz, más, és valóban létező dolog. Az elvesztett szeretted "benned él tovább", ahogy szokták mondani. Ha valami ér, valami hatás, vagy döntés elé kerülsz, intuitíve belegondolsz, mit mondana / tenne a szeretted, és így, tehát a te saját intuíciódról van szó, ez adja a jó irányt.
2014. szept. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

VANNAK!

Kisgyerek koromban a bomba ,lakásunk mellé esett.NEM rá.

1981 tavaszán egy Zil teherautón utaztunk kb.14-en. Az autó egy árok egyik partján fékeződött,majd,fának ütközött.A fán túl 80cm.-re valami szakadék-féle volt.Nem tudom hányan maradtunk volna életban annak alján ha a fa nincs ott És egyáltalán...? Az eset Szépalma és Kerteskő közt volt kb.középen Zirctől 12 km-re.

Örülnék ha nem válaszolna az akinek se tudása,se tapasztalata nincs a témában

Itt majdnem abbahagytam,de most jön a java! Néhány hónappal az eset előtt álmomban négy nőalak,négy angyal jelent meg álmomban oly szorosan egymáe mögött hogy testük,mely oly vékony volt mint egy pamutfonál,összeért-

Arcuk nagysága,mint általában, szépsége nem figyelemfelkeltő,de akkor jóság áradt tőlük felém,hogy oda akartam menni."Mondták""Nem jöhetsz ide" Látták rajtam,hogy ez nekem nagyon rosszul esett,vigasztalásul,s talán magukat is kiigazítva "Mondták":"Még nem jöhetsz ide" Megvígasztalódtam. Álmomban is,ébrenlétben is.Gondolva:"Ha még nem... Egyszer majd csak-csak."

Itt nem írhattam neveket,de ha valakit érdekel privátban írhatok néhánynak néhányat.

2014. szept. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

helyesbítés: akkora jóság....


Nem csak ez a két eset volt életemben mely meggondolkoztatott,s végeredményt is adott,bár nem sok,de néha van úgy hogy magamban rádöbbenek:Jéé ez is volt.

2014. szept. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem szándékom kekeckedni, de mi közük a védangyaloknak az ott lévő fához?

Nem ők tették hirtelen oda.

Miért nem akadélyozták meg a jármű fának-menését?

2014. szept. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Talán hozzászoktál,hogy a sűltgalamb a szádba repűl.Olyasmi is van ebben a világban,hogy gondolkozni.

Félek megkérdezni,de hát nincs más lehetőségem....Mit "gondolsz" ha soha nem lettem volna életveszélyben,akkor is megtapasztaltam volna Isten erejét?

2014. szept. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Jaj most látom csak,hogy a neved: de butus.

felejtsd el amit kérdeztem.

2014. szept. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Léteznek szellemi segítők.

Ha a szellem a halál után nem maradt a földön "bolyongóként",hanem vagy magától vagy más által el lett küldve a mennybe, vissza jöhet neked segíteni.

(Ha mondjuk nem kell rögtön újászületnie, valakit még így is úgy is meg kell várnia pl. )


Ha bolyongóként marad itt csak energiát szív inkább mint segít.

2014. szept. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!