Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megtudni, hogy a...

Hogyan lehet megtudni, hogy a lakásban mi az, ami félelmet nyugtalanságot, okoz több embernek? Furcsa az egyik szoba nagyon

Figyelt kérdés

Én az egyik szobában nem tudok aludni, a másikban tudok, de fura módon én foltokat látok. Nem hiszem, hogy szellemek, hanem energiák.

Hangulatos a lakás elrendezése és modern, mégis páran ijesztőnek találják. Én nem foglalkoztam vele eddig így, de furcsa itt minden. Mint ha nem lennék egyedül vagy nem is tudom.

Ez egy munkahely és itt szoktunk aludni, aki messziről jött.


2014. szept. 1. 07:44
 1/10 anonim ***** válasza:

Milyen energia, helyzeti vagy mozgási?

Melyik kölcsönhatásba tartozik: gravitációs, elektromágneses, gyenge vagy erős?

Próbáld kinyomozni, és akkor megtalálod a válaszokat.

2014. szept. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A foltok nem igayiak csak a kepzeletedben en is szoktam latni foltokat a sotetben ha sokat bamulok de ez nem lenyeges.Az hogy nem tudsz aludni lehet azert mert nem vagy hozzza szokva a mas szobahoz hanem a te agyadhoz vag lehet azert mert agyalsz valamin vagy nem vagy almos.Az elrendezes nem tesz semmit mindegy hogy hogy van rendezve a haz.Az hogy mintha nem lennel egyedul azert erzed mert egyedul vagy a szobaban es bekepzeled magadnak a foltoktol vagy valami mastol vagy elhiteted magaddal hogy furcsa a szoba es hogy rajtad kivul valaki mas is van ott.
2014. szept. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha elkezdtek betegeskedni, meg egyéb jelenségeket tapasztalni, főleg vita, cirkusz, tettlegesség, ideje tovább állnotok a lakásból.Mert lehet tisztogatni, de mindig minden energiátok rá fog menni. Valaki ott mágiázott és akit beinvitált, az még ott van, nem ment el. Olyan helyet meg ahol mágiáztak sosem lehet teljesen véglegesen megtisztítani.Bárki, bármit is mond. Tisztátalanná vált és idő kérdése ki-be járnak benne az entitások. Csak veszteséged fog belőle származni.
2014. szept. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A félelmet, nyugtalanságot te okozod saját magadnak.

Ami neked hangulatos elrendezésű lakás, másnak lehet nyugtalanító.

.

Lakásról beszélsz, ugyanakkor ezzel fejezed be:

"Ez egy munkahely és itt szoktunk aludni, aki messziről jött."

Távmunkások vagytok, vagy a munkahelyen alszotok?

2014. szept. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Képeket kellene látni!

S tényleg, távmunkások vagytok, vagy ez amolyan otthoni, szabadúszós munkáltatás, hogy egy munkahelyi team iroda helyett az egyikük által önként felajánlott lakásban dolgozik munkaidőben, és ott is él, eszik, alszik... stb. munkaidőn kívül is? Hogy kell ezt elképzelni?

2014. szept. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Amúgy szerintem a munkahelyen aludni alapból egészségtelen, és nem normális dolog. A munkahely az munkahely, ott dolgozni kell, és ez most tökmindegy, hogy ez egy szalag, ahol norma van, vagy egy iroda,ahol a klaviatúrát kell püfölni, vagy egy kohó, ahol az acélt kell egy kalapáccsal ütni.


A nővéremnél van így, hogy ő a góré az egész vállalkozásban, és a munkahelyen van egy-két ágy, és ha megfáradt az éjszakába nyúló munkavégzésben, akkor le lehet dőlni, dögleni az ágyra (van zuhanyzó is ugyanott),de ezt én egészségtelennek és abnormálisnak tartom. A munkahely az munkahely, a magánszféra, a magánlakás meg magánlakás.

2014. szept. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Spilerke ***** válasza:

"...de fura módon én foltokat látok."


És az még nem jutott eszedbe, hogy esetleg a szemeddel van valami? :D


"Hangulatos a lakás elrendezése és modern, mégis páran ijesztőnek találják."


Esetleg próbálkoztál azzal, hogy a szobádat a saját ízlésed szerint rendezd be, ami már nem annyira ijesztő?

2014. szept. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Én hitetlen vagyok, de tapasztalat alapján nem tudom, mi van. Sehol,máshol nem tapasztaltam ilyet. 3 hely között vándorol mindenki és bent alszunk. Nem ez a lényeg, hanem a rossz energiák. Szerintem tele van a lakás vele.

Ezek nem a sötét által látott káprázás. De nem csak én vettem észre a furcsa dolgokat itt. Szerintem jó és rossz energia egyaránt van.

2014. szept. 1. 11:43
 9/10 A kérdező kommentje:
Az elrendezéssel semmi baj nincs. Falak se fehérek, hanem szépek.
2014. szept. 1. 11:44
 10/10 Napfonat ***** válasza:
Attack of the Body Snatchers!
2014. szept. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!