Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Akik alkalmazzák a "Titkot",...

Akik alkalmazzák a "Titkot", mik a tapasztalataitok? Mennyire könnyű mindig a pozitívra figyelni? Mennyi idő mire nem koncentrálsz már rá?

Figyelt kérdés
2014. szept. 22. 16:52
 1/10 anonim ***** válasza:
25%

Úgy hülyeség ahogy van. Vannak véletlenek, és ezek pont véletlenek sorozatának tudható be.


Másik megközelítésből: van a sors, és vannak emberek, akik ki tudják 'következtetni' a sorsukat.


De nincs semmi titok, amit ne tudna az emberiség. Csak egy marketingfogás, amit sokan bevesznek.

2014. szept. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
33%
Elsővel értek egyet!
2014. szept. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
én nem értek velük egyet :) biztos csak azért mondják mert nem sikerült nekik alkalmazni, vagy nem is próbálták mert alapból hülyeségnek tartották.
2014. szept. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 acelsziv ***** válasza:
Mire kialakul a nem tudatos hozzáértés az lehet akár 2 hónap is. De addig rajta kell lenned a dolgon. Nekem sokat segít. De én egy olyan előadás sorozat alapján "működöm" ami szintén a Vonzás Törvényére épül de sokkal jobban ki van fejtve és egy sor adattal kiegészíti a Titok c. könyvet. Ami igaz, hogy önmagában a Titok csak nagyon kevés embernél működött és nem véletlenül kárognak egyesek, hogy csalás és hülyeség. Mert még abból is hiányoztak elemi információk, amelyek nélkül nem működik.
2014. szept. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Milyen előadás sorozat? Ha valami könyv is van róla az is érdekelne.

Egyébként azzal teljesen egyetértek, hogy a pozitív gondolat pozitívat szül egy idő után..

A rossz viszont rosszat, amit tapasztalatból tudok sajnos...

2014. szept. 22. 18:52
 6/10 Spilerke ***** válasza:
44%

"Akik alkalmazzák a "Titkot", mik a

tapasztalataitok?"


Mégis milyen titkot? Számomra ez a legnagyobb titok.


"Mennyire könnyű mindig a

pozitívra figyelni?"


Szerintem a negatív dolgokra is oda kell figyelni, másképp nem tanulhat az ember a saját hibáiból. Véleményem szerint nagyon nehéz mindig pozitívnak tettetni magunkat pláne, amikor mérgesek és rosszkedvűek vagyunk.


" Mennyi idő mire nem

koncentrálsz már rá?"


Hát valaki nem koncentrálhat egyfolytában ugyanarra a dologra.

2014. szept. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
32%
"Gondolkozz pozitívan, higgy az álmaidban, lény motivált."- E köré kitaláltak némi kamu történelmi, tudományos és spirituális körítést, aztán puff, ez a k#urva nagy "titok"...
2014. szept. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Akit érdekel a téma csak annak írom: COUÉ: Elméd gyógyító hatalma

Neves orvosok megjegyzései is szerepel benne.

2014. szept. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az elme szintű gyógyításnak, és az itt "Titok"-nak hívott valaminek nincs igazából köze egymáshoz.


Az bizonyított tény, hogy ha az ember pozitívan, optimistán gondolkozik, akkor nagyon lebutítva 'jobban fogja érezni magát'. Azt is bizonyították már, hogy betegség esetén a pozitív gondolkodás segít a gyógyulásban. De ez mind biológiai folyamat, semmi spirituális maszlag nincs benne.


Már itt elakad az egész, hogy: "a Titok csak nagyon kevés embernél működött". Miért? Mert több statisztát nem tudtak megfizetni? Nincs semmiféle titok. Ami van, az a puszta szerencse, és a véletlen.

2014. szept. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Engem a jó szándék vezetett,azért válaszoltam azt amit. Általam jelzett könyvben orvosok,ténymegállapításait is idézi a szerző nem gyermekekét,vagy holmi kóklerét. Figyeljetek rá,hogy kitől mit fogadtok el

Az ajánlás,nem kötelezés.

2014. szept. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!