Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Vannak személyes paranormális...

Vannak személyes paranormális tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
Igazából engem most az érdekelne, hogy kinek milyen tapasztalata van, értem ezalatt a paranormális tapasztalatokat. Az összes személyes tapasztalatokkal kapcsolatos blogot, oldalt végigolvastam, úgyhogy kedvem támadt még többet olvasni, nagy érdekel a téma. Annyira kérek minden szkeptikust hogy legyenek szkeptikusok, csak ne ez alatt kérdés alatt.

2014. júl. 30. 15:58
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Nekem van egy kis tapasztalatom,és történetem is :)
2014. júl. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Elmesélnéd, illetve megírnád üzenetben?
2014. júl. 30. 16:15
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Bátyám temetésén az urnát takaró fehér lepelen egyszercsak megjelent tisztán és élesen egy régi közös fiatalkori fényképünk. Senki nem látta, csak én, nagyon döbbenetes és hihetetlen volt. Pár percig láttam, majd eltűnt.
2014. júl. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A másik döbbenetes az volt, amikor egyik családtagomat baleset érte és kb abban az időben a munkahelyemen az egyik szobában levő szekrényben mintha belülről valaki iszonyatosan dörömbölt volna, ijedtemben felugrottam, odarohantam, de akkor abbamaradt és a másik szobában levő szekrényből is jött a dörömbölés. Mintha valaki benne lett volna és ki akar szabadulni és kétségbeesetten öklözi az ajtaját.

Nagyon megijedtem, hazatelefonáltam, hogy minden rendben van-e, de nem ott volt a gond, este tudtam meg.

2014. júl. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Érdekes, ha még van ilyen sztorid elmesélhetnéd, érdekelnek az ilyenek D:
2014. júl. 30. 16:41
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekkoromban unokatesómékkal szellemet idéztünk. Akkor nem volt semmi, viszont hajnalban valaki tenyérrel ütötte az ajtót, és nem volt ott senki...
2014. júl. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem az volt még gyerekkoromban hogy mielőtt dédimamám meghalt azon napon olyan volt mintha elakart volna köszönni tőlem! Suliban a könyvben egy csiga helyett dédimamám arcát láttam! Aztán a WC-n olyan értésem volt mitha ott lenne valaki és utána mintha az a valaki megölelt volna! Ezután 2 perc mulva hívott anyukám hogy szóljak ofőmnek hogy holnap nem megyek suliba mert meghalt! Aztán másnap a temetésen ott áltam a koporsó mellett mintha és mintha azt mondta volna hogy ,,Szia!''
2014. júl. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

*érzésem

(Előző)

2014. júl. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lefeküdtem aludni, egyszercsak éreztem, hogy valaki rátenyerel a hátamra és tól beljebb az ágyon, senki nem volt a szobában, majd frászt kaptam.
2014. júl. 31. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!