Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kívülröl látom magam. Miért?

Kívülröl látom magam. Miért?

Figyelt kérdés
Kiskorom óta álmaimban, sőt még egy egyszerű gondolatban is kivülröl látom magam... A részletekre nem annyira figyelve, hogy na most akkor milyen ruha is van rajtam vagy ilyesmi.. Hanem úgy nagyjábol meg vagyok formálva, arcom meg mindenem, kivéve a részletek ws tudom hogy az én vagyok... Eddig nem zavart, úgy voltam vele ez természetes mert kicsi korom óta így vagyok és nem gondoltam bele mások hogy vannak ezzel, de egy ideje el kezdett gondolkoztatni...

2014. okt. 5. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Az eszedbe jutott, hogyha nem lenne tükör (és semmi olyan tükröződő felület amiben látod magadat), akkor nem ismernéd fel magad?
2014. okt. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én is így vagyok vele, mondjuk az álmaimban inkább belülről, vagy egyszer így egyszer úgy. Szerintem ez normális.
2014. okt. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy eddig nem jött be neked az élet?
2014. okt. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok valami szerencsés, sok problémám van :/ Szóval nem igazán... Miért?
2014. okt. 6. 17:40
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Lehet, hogy a lelked hazamenne. Haza Istenhez.
2014. okt. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Bocs de 1000%osan ateista vagyok Istenes dolgokban :D
2014. okt. 6. 17:49
 7/8 anonim ***** válasza:
67%
Akkor azért látod magad kívülről! Sajnos sok ateistát ismerek, azok mind látják magukat kívülről. A lelketek mindig romlik és távolodik a testtől! Hinned kell Istenben!
2015. febr. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%
Így van!
2015. febr. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!