Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit láthattam pár évvel ezelőtt?

Mit láthattam pár évvel ezelőtt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Pár éve kint pihiztem a teraszon. Nappal volt, sütött a nap, ha jól emlékszem kora tavasz volt. A terasz mellett van egy viszonylag nagyobb ablak. Úgy képzeljétek el, hogy a függöny miatt nem lehet rajta teljesen belátni de azért, ha valaki ott áll vagy elmegy előtte odabent, az látszik. Pont az ablakra bambultam és láttam, higy vmi fehér (emberalakú) elmegy az ablak előtt, fèlúton megáll, rámnéz, majd megy tovább. Anyával ketten voltunk otthon. Nyugodtan bemegyek és látom, hogy anyán ugyanaz a rózsaszín melegítő van, mint mikor kimentem. Megkérdeztem tőle esetleg míg kint voltam nem-e ment el ott fehérben, de mégcsak arra sem volt. Eléggé megijjedt ő is, még a szekrénybe is benéztünk a betorő után :) azóta nem beszélünk erről. Elhitte nekem, hogy làttam valamit, de kerülendő téma nálunk az ezo. Az bànt, hogy nem láttam, hogy mi az, csak ablakon/függönyön keresztül. Valaki látott már hasonlót? Mostanában sokat gondolok erre, nem tudom miért :) köszi a válaszokat



2014. okt. 21. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Mondok durvábbat!

Szellemekről ment valami műsor a tv-ben pont erről beszéltünk, hogy nehézel hinni, áhh úgysem léteznek!

Abban a pillanatban mikor ezt kimondtam az üveg gyertyatartó kettétört magától.

Olyan hangja volt, mikor egy üveget leejtesz és eltörik, de ez az asztalon volt, és senki nem ért hozzá.

Elkezdtünk kiabálni, anyám még az ágyra is felugrott úgy megijedt!

Aznap este még aludni sem mertünk.

Sok hasonló dolog történt már de kár ide leírni, amíg valaki ezt nem tapasztalja meg, addig el sem tudja képzelni.

2014. okt. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Legoman ***** válasza:
88%

Nálam mikor egyedül voltam otthon betegen az ágyban 38 fokos lázzal, a előtérben hallom, hogy valaki lapozgassa az újságot. Eléggé megijedtem, de nem csak ennyi történt velem, mert alkalmam támadt meg is látni azt, hogy ki lapozta, de azt egy kicsit később láttam egy pár hónap múlva.

A kérdésedre válaszolva, mivel fehér volt, ezért lehetett, akár az őrangyalod vagy egy jó szándékú szellem, aki valószínűleg ott volt még mindig nálatok csak megmutatta magát, hogy ne félj, mert ő ott van és vigyáz rád.

2014. okt. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ilyen már velem is volt kétszer. A paranormal activityt meséltem mindkét alkalommal..:D egyszer pont az ecseteltem, hogy nekem a legijjesztőbb rész az, hogy a férfi ingerli azt a valamit és azért durvul el a helyzet. Mire ezt kimondtam az ajtó elkezdett csapkodni...erre akinek meséltem levágja ugyanazt mint a filmben a srác: " Na gyere, kapj el! " stb... Kicsit megijjedtem ..kicsit :) a második esetnél meg a garázsajtó csapódott ki :)
2014. okt. 21. 19:05
 4/7 A kérdező kommentje:
Olvastam már sok helyen, hogy jó szándékú, ha fehér. Nem tudom, csak nekem olyan ijesztő (akár jó szándékú, akár nem) , hogy valaki ott van velem és figyel?
2014. okt. 21. 19:08
 5/7 anonim ***** válasza:

Tehát te napsütéses teraszról láttad az elfüggönyzött, a kintinél sötétebb szobában elsuhanó akármit, sőt azt is, hogy a szine fehér.

Szerintem csak az elméd játéka volt.

Az, hogy mostanában, pár év után sokat gondolsz erre, lehet annak következménye, hogy sokat olvasod a GyK "Ezotéria" dobozát.

2014. okt. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy igazad van. Kicsit cinikusan írtad az elejét :) furcsán hangzik, de tényleg be lehet látni valamennyire. Tesztelgettük utána
2014. okt. 21. 19:41
 7/7 Legoman ***** válasza:

:) Sokszor olvastam a különböző hasonló kérdéseknél, hogy az elme játéka, de ha megpróbálod újra és újra ugyanolyan körülmények között megnézni és nem történt semmi, pedig mindent ugyanúgy csináltál, akkor is az elme játéka?

Azért volt ijesztő neked a fehér, mert új volt a dolog számodra, ez teljesen normális. Minden újtól fél az ember, ha nem fokozatosan jön. :)

2014. okt. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!