Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van akinek már használt a...

Van akinek már használt a tévében az a pénzes valami?

Figyelt kérdés

Elég szkeptikus vagyok, de már annyira elkeseredett vagyok, pénzhiány miatt. Hogy majdnem felhívtam az RTL-en azt a fickót. Kért nevet, és születésdátumot. Aztán valami gyertyába dobált nevet... hogy majd pénzünk lesz.

Végül győzött a szkeptikusságom, de kíváncsi vagyok, valakinek használt már?



2014. okt. 28. 20:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mire nincs pénzed?
2014. okt. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem tanítottak meg, hogy kérdésre nem kérdéssel felelünk? De hogy kielégítsem kíváncsiságod: gyerekeknek rongyokat venni, mert most már alap dolog hogy 100 ruhája van típusonként. Meg jön a karácsony is. Már ezen filózom, miből fogok nekik ajándékot venni. Mert ma már egy szép pizsama is több mint 5000 Ft, meg játékok. Persze férjemnek is járna valami, mert keményen dolgozik. Meg elmenni egy kirándulásra, évek óta nem voltunk. Még amikor a nagyobbik gyerek kicsi volt. Na az sem most volt. Én meg részmunkaidős állással nem sokat segítek, de hát itthon is van munka, meg a gyerekekkel is foglalkozni kell. A bölcsibe nem maradhat addig amíg én akarom, sem az oviban. Remélem megfelel hogy mire kell.
2014. okt. 28. 20:38
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Használt, de nem nekem, hanem nekik.
2014. okt. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%

"Nem tanítottak meg, hogy kérdésre nem kérdéssel felelünk?"


Próbálkozott vele már néhányan. De soha nem értettem vele egyet.

Sajnos az ilyen zöldségek nem fognak segíteni neked, mint a jóslás.

Ettől nem lesz pénzed.

De azért szorítok, hogy szebb legyen az életed.


Hogy tudnál pénzt szerezni, mi kellene hozzá? Milyen munka?

2014. okt. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, van, akinek használt!

A képernyő túloldalán ülők egész jól megélnek belőle!

2014. okt. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen, én is így gondoltam. Végül is most egy büfében dolgozom, úgy hogy 3-kor váltanak, így tudok gyerekekért menni, aztán főzök stb. Csak a szokásos. De van hogy munka előtt megfőzök és csak melegíteni kell. Na mindegy. Nem büdös nekem semmilyen munka, de faluban (községben) élünk így nem sok lehetőség van. Átjárni városba meg nem tudok, mert ha olyan a munka, nem érnék vissza mire menni kell a gyerekekért. De a férjem mezőgazdaságban dolgozik, de 140.000-t keres. Nos elég soknak tűnik, csak nem saját a lakás sem. Meg hát sosem voltunk felső kategóriások. Na de mindegy. Hátha egyszer mellénk szegül a szerencse.
2014. okt. 28. 21:44
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha nincs felesleges 10 000HUFod akkor ne hívogasd őket
2014. okt. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Igen!Nekem az agykontrillal való pénzbevonzás segített!

50.000 Ft-ot nyertem a lottón!Nem egy milliós összeg de nekem pont ennyire volt szügségem!

2014. okt. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Pff, ha használt volna, akkor nem egy stúdióban múlatnák el az idejüket, hanem a Bahamákon.
2014. okt. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 homo ludensz ***** válasza:
Jó üzlet ez a javából az RTL.-nek és azoknak akik ott ajánlgatják a tudományukat emelt percdíjas tarifáért. Jön a Karácsony írod, de neked legyen attól ünnep hogy együtt lesztek egészségben. Hidd el sokan cserélnének veletek akiknek kórházban van a hozzátartozójuk vagy távolra sodródtak önhibájukon kívül. Szeretnénk persze ajándékokkal is örömöt szerezni hiszen mindenki vágyik valamire és öröm adni s látni az ő örömét. Azt viszont elhiheted hogy ha egymásnak tud örülni a család az pénzel nem vehető meg,sőt hókusz pókusszal sem.
2014. okt. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!