Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám bevonzani az...

Hogyan tudnám bevonzani az igazit?

Figyelt kérdés
És itt olyan tippeket szeretnék kérni ami ténylegesen működik!Akár hány pasival találkozok valahogy érzem nem ők kellenek!Konkrét segítség kellene,valami tipp,hogy nektek hogyan sikerült.Már annyira szeretnék valaki mellett megállapodni,valaki oldalán megpihenni és őszintén szeretni és szeretve lenni!Egyszóval az ikerlelkem másik felét keresem!Már annyi meditációt végig csináltam,de mind hiába egyik sem segített!Valami hatékonyabb dolog kellene!Megcsináltam mindent a vonzást törvénye alapján de még csak jelét sem látom a változásnak és már több mint egy éve csinálom!Arra lennék kíváncsi van-e valami hatékonyabb módszer vagy valami ami segíthet!Előre is köszönöm,hogy végig olvastátok és azt is ha valaki segíteni tud!
2014. okt. 30. 12:50
 1/10 anonim ***** válasza:

Azt vonzod és abba leszel szerelmes akire szükséged van a szülői konfliktusok oldásához. Ha ezt megcsináltad akkor lehet hogy jön olyan aki a Ő.


Az nagyon ritka hogy valaki a lelki társával él együtt.

2014. okt. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És a szülői konfliktus oldáshoz hová kell mennem?
2014. okt. 30. 13:01
 3/10 anonim ***** válasza:
Első lépés, hogy meghatározod, hogy ki az igazi.
2014. okt. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

#2


Ehhez az oldáshoz ahhoz kell menned akibe szerelmes vagy.


És a konfliktusok és a szerelem tüzében fog feloldódni.


Nem kerülheted meg a karmádat... de ez nem jelenti azt hogy nem fogod magad jól érezni a szerelemben

2014. okt. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A párkapcsolatokban gyakran a születési trauma is megjelenik
2014. okt. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#5


de még milyen gyakran...

2014. okt. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

2es


Sokan fogják azt mondani hogy fel tudják oldani neked.


Lehet próbálkozni de az ilyen próbálkozások sok lébe kerülnek. Aztán vagy megoldja vagy nem de a lóvé ott marad nála...

2014. okt. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az abaj hogy görcsössen keresed.Vigyázz mert ennek komoly hátul ütője is lehet.Mert nagyot is csalódhatsz.Ne párt keress.Keres barátot.Hagyd hogy a szerelem rád találjon.Az igazi lehet ot van a szemed előtt,de nem veszed észre.Tudod,afátol az erdőt.Csak élj és sodródj az árral.A szerelmet nemlehet tanulni,bevonzani,gyakorolni.Akik ezt regélik,az mind hazudik.Pasi vagyok.De hamégse találnád meg az igazit,hívj fel:)
2014. nov. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az igazság az,hogy tini korom óta kísért egy látomás,egy férfit látok sokszor és még álmodom is sokszor róla és álmomban ŐT tisztábban látom mint bárki mást!magas vállig érő sötét keszekusza haja van és nagydarab izmos markáns kinézetű eléggé mogorva!Lehet,hogy Ő lenne az?
2014. nov. 9. 17:07
 10/10 HalandoVegtelen válasza:
Nekem egyszer sikerult megtalalni az igazi lanyt, de elrontottam, 6 ev eltelt es meg mindig hianyolom az eletembol, peddig rovid kapcsolat volt. Meg mindig ugy erzem hogy valami fele kapcsolat fent all kozotunk, mikor ritkan talalkozok velle kulonos erzesek fognak el es ot is, az arcara van irva...de nem is ez a lenyeg, hanem az hogy sikerult elfolytsam a szeretetet amit erzek iranta (igaz vonzalmat igy is erzek, de ez mar telyesen mas,ez mar egy megbekelt erzes, ezzel mar egyutt lehet elni). A problema ezzel csak az hogy igy minden keszseget a szerelemre megoltem magamban, es ugy erzem hogy se ot se mast soha nem fogok tudni szeretni tobbe, akar hogy probalkozom mas lanyokal ugyan azt erzem mint te, hogy o nem kell es sajnos mar felszines kapcsolatokra is alig vagyok kepes, csak fizikailag vonzodom a lanyokhoz mashogyan sajnos sehogy,nem tudnak elkepzelni egy komoly kapcsolatott peddig szavamra mondom hiannyzik. Tehat azt javaslom hogy nez magadba, es allapitsd meg hogy kepes vagy e szeretni, nyitott vagy a szerelemre, mert ha barmilyen ok visszahuz s nem vagy eleg nyilt, ne is probalkoz.
2014. nov. 16. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!