Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » NASA szerint decemberben jön...

NASA szerint decemberben jön a 6 napos sötétség? Sok helyen cáfolják, de szerintem a nasa nem riogatta eddig az embereket, ez nem egy bulvár újság.

Figyelt kérdés
Aki eredeti be olvassa ( angol) kiváncsi lennék a véleményére az ott leírtakkal kapcsolatban.
2014. okt. 30. 17:31
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Van, akinél már 2012-ben eljött a sötétség és azóta tart. Tehát nem csak 6 napos lesz.
2014. okt. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
2014. okt. 30. 18:47
 13/23 anonim ***** válasza:
2014. okt. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Szia!

Még egy kis adalék: [link]

2014. okt. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

"NASA has not made any official statements regarding this six-day period of darkness descending on Earth."


Akkor most ki riogat kit?

2014. okt. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Troll vagy.


A Huzler szatírikus lap. A cikkben az egyik csillagász szájából olyan szleng hangzik el, amit nem is igazán értek: “We gonna be purgin my n*gga, six days of darkness means six days of turnin up fam”. A végéről a turnin up kb dugást jelent a fam meg családot. Szóval kb. hogy ebben a hat napban otthon fog dugni az asszonnyal. Ki hiszi el hogy ez valódi cikk?


A techtimes-nél meg ott van hogy hoax azaz kacsa.

2014. okt. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
55%

na előkerültek azok a "nasa linkek"!

gondoltam, hogy csak hülyéskedik a kérdező, szerintem ő sem gondolta komolyan.

2014. okt. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Kiváncsi lennék, hogy mitől borul 6 napon keresztül sötétségben a világ, és arra is kíváncsi lennék, hogy állítólag van erről egy NASA cikk, de én sehol nem tanálom se a neten, se a kérdésnél nincs belinkelve az oldal. Kérdező, legalább annyival megtisztelhetnél minket, hogy valamilyen forrást adsz erről.

"ez nem egy bulvár újság"

Ó, dehogyis nem. Vagy tudsz erről egy nem bulvár cikket linkelni?

L

2014. okt. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Nem hiszek ebbe
2014. okt. 31. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Minden télen van az északi félteke több helyén több napos sötétség, ahogy közeledik az ember az északi sarkhoz, ez egyre hosszabb lesz. Biztos van olyan földrajzi hely, ahol hat napig nem kel fel a Nap. A sarkokon meg fél évig nem fog felkelni. Ez egy ilyen bolygó... (A déli sarkokon is van, csak pont az év másik felében.)
2014. okt. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!