Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Alfába menéskor, mikor vizuali...

Alfába menéskor, mikor vizualizáltam a lépcsőt, ahogy lemegyek egy mélyebb tudatszintre, miért jöttek velem szembe a sötétségből ilyen ijesztő "lények"?

Figyelt kérdés
Alpha szintre szerettem volna menni, épp mentem lefele a csigalépcsőn, majd a legaljánál ilyen rémisztő lények jöttek velem szembe, aztán eltűntek hirtelen, legalsó szinten voltam, a lépcsőház alján, de néha még láttam, ahogy felülről jönnek velem szembe. Lehet ott sem voltak, csak néha odaképzeltem őket. de nagyon sokszor van ilyen, ha meditálni akarok és elképzelek valamit, akkor ilyen rémisztő dolgok jönnek elő a sötétségből. Mi lehet az oka? Nincsenek folyamatosan ott, de bevillannak.

2014. máj. 13. 16:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szerintem félsz valamitől.Ha csak oda képzeled.

De lehet valakinek nem tetszik hogy ezt csinálod.

Esetleg a múltad kísért.

2014. máj. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Velem ilyesmi akkor fordul elő, ha idegesebb, frusztráltabb vagyok az átlagosnál, ami azért rossz, mert éppen akkor segíthetne a meditáció, de amúgy szerintem ez csak képzelgés, sőt biztos vagyok benne.
2014. máj. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyenek a lények. Hogy néznek ki? Megtámadnak, üldözőbe vesznek, vagy közömbösek irántad? Néznek, figyelnek, vagy mintha ott se lennél, nem foglalkoznak veled?
2014. máj. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
23%
Azok nem lények, hanem az elmeosztály dolgozói voltak visszaakartak vinni az omega elmeosztályon mert még nem tiszta a tudatod még sokat kell fejlődnöd fiam. :) )
2014. máj. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Csak néznek rám és velem szemben vannak, belenéznek a szemembe.
2014. máj. 13. 20:47
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
Sikerult jo melyre menned, ezert talalkoztal veluk...Amikor meditalunk, a sajat tudatalattinkba megyunk le. Aholis mindenfele lenyekkel, jokkal (angyalok, segitok), es rosszakkal talalkozhatunk. Ha felsz toluk, es nem vagy kepes folismerni hogy ezek a sajat kepzeleted tertemtnmenyei, akkor ne meditalj meeg.
2014. máj. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Az egyik mintha valami macskának nézne ki.
2014. máj. 13. 20:48
 8/13 anonim ***** válasza:
31%

kicsiny sötét oldalad kivetülései :DDDDD


terápiázni kéne nem agykontrolozni :))))

2014. máj. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
szeresd őket, mert ők is te vagy.
2014. máj. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#8 Az agykontroll, szakszerűen alkalmazva, terámiás módszernek is jó
2014. okt. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!