Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért van az hogy egy csomó...

Miért van az hogy egy csomó cuccaim otthon nyomtalanul eltűnntek? (bőv. Lennt)

Figyelt kérdés
Nyáron este hallgatok zenét és kristály tisztán emlékszem arra hogy mikor abbahagytam a zenehallgatást akkor összetekertem a fülhallgatót és a polcomra raktam ... másnap reggel szokásosan nyúlok fel érte de sehol ..o.O Mindenhol megnéztem elhúztam az ágyam hátha mögéesett, lepakoltam a polcomat az összes szekrényemben megnéztem de sehol.. A Napszemüvegem, csomó fülbevalóim meg más dolgaim is ugyanígy tűntek el pedig emlékszem arra hogy utoljára hova tettem. Mindenkitől kérdeztem otthon de senki sem látta.. Most valami szellem van a házunkban vagy nem tudom..
2014. nov. 3. 15:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szerintem valaki elvette és tuti nem halott.

Legalább megkerül?

2014. nov. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
A szellemek szoktak a tárgyak eltüntetésével szórakozni. Általában a ház egy eldugott pontjába rejtik el, példának a kedvéért a sütő mögé. Tudom mert nekem is tűntek el dolgaim de végül meglettek, és nem a családtagjaim szórakoztak.
2014. nov. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Nem nem lettek meg de nem adom fel a keresésüket ...

Amúgy köszönöm a gyors válaszokat ..:)))

2014. nov. 3. 16:08
 4/16 anonim ***** válasza:

Én a helyedben elsőnek gyanakodnék egy családtagra, esetleg egy kleptomán ismerősre, aki sűrűn jár arra.


Aztán előfordulhat egy-egy "hívatlan" jövevény is.


Meg esetleg kóros szétszórtság, én is időnként hajlamos vagyok a legelképesztőbb helyekre elpakolni dolgokat. Az eddigi rekord a szekrény tetején egy dobozba. Mai napig nem tudom, miért :D

2014. nov. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Jaj ezen jót nevettem..:DDDD

Amúgy először a testvéremre gyanakodtam meg is kérdeztem tőle hogy nem látta-e azt mondta hogy nem ... de nem hittem neki ezért kipakoltam az összes cuccát hátha azért mégis oda dugta az egyik cuccomat de tényleg nem volt nála... Lehet hogy tényleg a kóros szétszortság miatt nincsenek meg a dolgaim mert múltkor is a tiszta össze"csavart" zoknimba dugtam el a lakáskulcsomat addig míg meg nem jönnek meg anyuék és aztán rá 5 percre teljesen kiesett hogy hova rakhattam el pedig megfogadtam hogy emlékezni fogok rá de mégis elfelejtettem aztán kb. 1 hónap után találtam meg annyira boldog voltam ...:ddd de szerencsére anyu ki tudta nyitni az ajtót mert nála is volt kulcs ...

2014. nov. 3. 16:29
 6/16 anonim válasza:
Lehet Hogy Valaki Rosszkodott És Ő Vitte El... Kistestvér Vagy Esetleg Más Valaki Majd Csak Meglesz :"DD
2014. nov. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Áhh köszönöm a válaszodat ismeretlen ismerős xdddd
2014. nov. 3. 17:20
 8/16 anonim válasza:
Ismerjük egymást? :O am nm XD
2014. nov. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Jaaj tudom hogy te is ismersz ..;) egy szóbol rögtön kiszurtam mivel azt te sokszor szoktad nekem mondogatni ..:DDDD
2014. nov. 3. 17:47
 10/16 anonim ***** válasza:
Ugyanoda tűnnek, mint a fél pár zoknik. Egy másik univerzumba.
2014. nov. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!