Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha veszek egy andoidos mobilt...

Ha veszek egy andoidos mobilt házhozszállitással de otthon nincs wifi akkor nem is tudom használni a telefont? (csak mert láttam egy csomo videot ahol az elején googlefiokot kellett beirni)

Figyelt kérdés
lehetséges e vhogy usbkábelen keresztül a net telenfonra?
2011. júl. 12. 08:59
 1/4 Gery Greyhound ***** válasza:

Tudod használni a telefont, az első bekapcsolásnál skippelheted a Google fiók kapcsolat létrehozását. Értelemszerűen nem fogod tudni használni a Marketet és a többi Google funkciót, ezekhez érdemes beülni egy plázába vagy kávézóba, ahol van wifi.


USB kábelen keresztül sajnos nem, illetve csak nagyon bonyolult buzerálás által tudsz a telefonon netezni. Érdekes módon a Windows Mobile 6 évvel ezelőtt alapból tudta ezt a funkciót ActiveSync-en keresztül, egyszer nekem is szükségem lett volna erre Androidon és sokat gugliztam a témában, de nincs olyan hogy csak bedugod és megy.


[link]


Itt egy angol nyelvű topic a témában, ha van kedved kísérletezgetni.

2011. júl. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kösti szépen:)
2011. júl. 12. 09:36
 3/4 anonim ***** válasza:

"Tudod használni a telefont, az első bekapcsolásnál skippelheted a Google fiók kapcsolat létrehozását. Értelemszerűen nem fogod tudni használni a Marketet és a többi Google funkciót, ezekhez érdemes beülni egy plázába vagy kávézóba, ahol van wifi."

Gery Greyhound - te miről beszélsz? A marketet lehet használni wifi nélkül is, nálam megy, a programok telepítése/frissítése akkor is, ha a 3G-s neten keresztül szedem le. Az már más, hogy nem ajánlott, mivel adatforgalmat generál.

2011. júl. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

De h kell wifi :) lol be b@.szna :)


3g,4g tokeletes :)....nekem nem is van csatlakozva a wifihez soha...csak a 4g...bar unlimited nekem. (Canada)

2014. júl. 12. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!