Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Rhonda Byrne - A titkos...

Rhonda Byrne - A titkos varászlat c. könyvének tapasztalataira lennék kíváncsi?

Figyelt kérdés
Van aki végig csinálta a 28 napos programot és bevált neki?
2014. nov. 3. 21:58
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat, csak Varázslat, rosszul írtam a címet.
2014. nov. 3. 21:59
 2/5 anonim ***** válasza:

Hagyd a francba, nem éri meg a ráfordított időt sem!

Az okkultizmus, nem Rhonda Byrne könyveinél kezdődik!

Eltévedtél,ha azt hiszed ezek a könyvek bármire is jók lennének!

2014. nov. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Írtam egy csomót, de véletlen töröltem mindent, úgyhogy holnap újra leírom.
2014. nov. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Butaság.
2014. nov. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3-as vagyok. Na akkor újra nekivágok.


Ezt az egészet ne úgy képzeld el, mint egy receptet. Nem mindenki alkalmas rá. (egy tortát sem tud bárki elkészíteni, hiába van előtte a recept) Plusz ugye nincs olyan szabály, hogy 28 nap, meg hogy mindent végig kell csinálni.


Ez csak egy vázlat amit Te saját magad formálhatsz.


Egy példa: Mondjuk van ugye a hálakő. Az nem jelenti azt, hogy neked kell egy darab követ szedni az utcáról, és muszájból szorongatnod.


Lehet ez bármi. Nálam pl. egy plüss állatka.


A hála és az akarat rész a fontos az egészben.

Az akarat a bonyolultabb az egészben, mert az nem úgy működik, hogy: Akarom, hogy jobb munkám legyen, és 1 perc múlva már kopog valaki az ajtón.


A hála meg egy idő után megszokottá válik. Sok mindent természetesnek veszel, és csak akkor esel kétségbe vagy háborodsz fel, ha rossz történik. Közben meg történt talán 1000 jó dolog is előtte. Mondjuk mikor egy gyerek kap zsebpénzt a szüleitől, és teljesen természetesnek veszi, sose mond a szüleinek egy köszönömöt. Viszont amikor nincs rá keret akkor már hisztizik, hogy miért nem kapott.


Fura, hogy régebben amikor erről még nem is tudtam, automatikusan alkalmaztam ezeket, és működött.


Sajnos rosszban is.


Oldalakat tudnék írni erről.

2014. nov. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!