Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Rhonda Byrne A titok című...

Rhonda Byrne A titok című könyvének a dvd-jét magyar nyelven hol lehet beszerezni?

Figyelt kérdés
2012. aug. 10. 03:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Nézd meg a you tube-on,szerintem ott is fenn van.
2012. aug. 10. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
fenn van youtube-on.
2012. aug. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jah fent van you tube-on,de ha van egy kis eszed hagyod a francba,hidd el h bazira nem működik a vonzás törvénye ha nem a tudattalanodból jön a gondolat...
2012. aug. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Meg amúgy sem.
2012. aug. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget.Nem csodát várok,de ha kicsivel jobbá teszi az életem,a közérzetem, már megéri...Köszönöm.
2012. aug. 12. 07:09
 6/6 anonim válasza:
Aki azt írja,hogy nem működik vagy nem jól alkalmazza..vagy spontán irigység szól belőle,hogy esetleg más többre viszi...én magam tanúsíthatom,hogy igenis működik,több ízben tapasztaltam már és tényleg működik...az ellenkezőjéről innentől senki sem tud meggyőzni és senki ne hagyja magát bedőlni annak,aki azt mondja,hogy nem működik,az gyenge és kishitű,majd megjön az eszük egyszer..kitartás és bizalom az kell hozzá :)
2014. jan. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!