Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom hogy lemúriai...

Honnan tudhatom hogy lemúriai vagy atlantiszi vagyok?

Figyelt kérdés
2014. nov. 5. 13:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
Magyar vagy és ember. Nem több, nem kevesebb. (annyi a különbség, hogy te saját magad vagy, egy külön egyén).
2014. nov. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Spilerke ***** válasza:
Onnan, hogy most szépen kinyögöd nekünk, hogy hol van Atlantisz elveszett városa, de ez még nem elég oda kell furikáznod, hogy felfedezd annak pontos lelőhelyét xD
2014. nov. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Legoman ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok. :D Utánanézek, hogy lehet megtudni. :) Majd megírom, ha találtam valami.
2014. nov. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Minden ma élő európai atlantiszi leszármazott.
2014. nov. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%

Nagyon egyszerű. Lemúriában lemúrok éltek (vagy élnek). Ha úgy nézel ki, mint egy lemúr [link] akkor lemúriai vagy.

Atlantisz az atlanti óceán mélyén van. Ha úgy nézel ki, mint az atlantiszi ember [link] akkor atlantiszi vagy.

De ha úgy nézel ki, mint egy átlag magyar ember [link] (nemtől függetlenül), akkor bizony magyar vagy.

2014. nov. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Elvileg, ha a lábadon a mutatóujjad hosszabb a nagyujjadnál, akkor atlantiszi vagy.
2014. nov. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Torrente mióta magyar?
2014. nov. 6. 18:15
 8/11 anonim ***** válasza:

Aki azt írta hogy: "Elvileg, ha a lábadon a mutatóujjad hosszabb a nagyujjadnál, akkor atlantiszi vagy." Akkor én atlantiszi vagyok mert hosszabb a második ujjam mint a nagy ujjam?

Már régóta sejtettem mert különös képességek birtokában vagyok és emlékszem valami fejlettebb civilizációra de azt hittem hogy a fantáziám szüleménye!

2014. dec. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lemúriai vagyok. :)Ha jól érzed magad a vízben, akkor az vagy:)
2016. ápr. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi magyarok, a mún élő népek leszármazottai vagyunk. Mú elsülyedése után, Ataiszból maradt területen, Hawai környéki szigeteken éltek, a fekete és fehér hunok, az agabák és az úzok (palócok és grúzok ősei) és később az őshunokból alakultunk ki mi is és később váltunk szét testvérnépünktől. Később, ázsiába vándoroltak át, az újgúrok, mellett élő másik hun nemzetiségek mellé, kikkel egyesültek és az Újgúr Birodalmat, az akkori Kínát, Észak-Indiát (a törökök is magukat hun leszármazottnak tartják, vagy valami hasonlónak és elméletileg ők valahol itt válltak le) és Észak-közép-Ázsiát érintve jutottak el a sok mondában Szittyaországnak hívott területre.
2020. jún. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!