Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » "Atlantiszi gyűrűre", illetve...

"Atlantiszi gyűrűre", illetve az azon található jelekre, szimbólumokra, ábrára aurát látó ember mit mond?

Figyelt kérdés

Valóban van azoknak a jeleknek jótékony hatása az emberi szervezetre, aurára?


Jöhetnek a vicces kedvű válaszok is, de nagyon örülnék, ha egy auralátó is megírná a véleményét a kérdéssel kapcsolatban!


[link]



2012. jún. 24. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Mikor én ezt a gyűrűt legutoljára láttam, még egyiptomi volt, egy egyiptomi pap sírjában találtak rá, homokkőből kifaragva. Az atlantiszi egyiptomi kapcsolatban meg nem vagyok biztos, mert Atlantisszal kapcsolatban sok a kacsa hír, meg a találgatás. Egyiptomi gyűrűként is ugyanolyan hatásos, vagy ugyanannyira nem az. A gyűrűről nem készültek egyiptomi feljegyzések, és ha jól tudom csak egyet találtak belőle. Az hogy mi a hatása(interneten írnak róla) szerintem csak találgatás.
2012. jún. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igazán köszönöm, hogy megírtad a véleményedet.


Főként arra vagyok kíváncsi, hogy maguknak a jeleknek, szimbólumoknak van-e erőteljes hatása az emberre, aurára, tehát az egyelőre nem fontos számomra, hogy atlantiszi vagy egyiptomi eredetű-e az a bizonyos mintázat, szimbólum.

Ezért is szeretném auralátók véleményét megismerni, mert ők - elképzelésem szerint - láthatják a szimbólumok energiáját, kisugárzását (ha van), illetve - esetleges - hatását az aurára.

Elvileg lényegtelen, hogy gyűrű, karkötő vagy akármi a szimbólum hordozója és nem fontos az sem, hogy milyen anyagból készül a tárgy, amelyen az említett szimbólum szerepel; akár egy papírlapra is fel lehet rajzolni, mert maga az ábra az, amely állítólag hatással van a szervezetre, aurára.


(A kérdésem kiírásakor azért is tettem idézőjelbe, hogy "atlantiszi gyűrű", mert szerettem volna jelzeni, hogy manapság sokan így nevezik; ez nem érdekes most számomra, de valahogy körül akartam írni, hogy melyik szimbólumra vagyok kíváncsi és úgy gondoltam, hogy ezen a néven ismerik legtöbben és így tudni fogják az olvasók, hogy miről írok.)


Auralátók véleményét továbbra is várom, köszönöm!

2012. jún. 25. 09:04
 3/8 anonim ***** válasza:
57%

Nem vagyok auralátó. A véleményem az, hogy ezeket a gyűrűket tehetséges ötvösök vagy gyártósori gépek készítették

(tehát semmiképpen nem egyiptomi mágusok).

Ha van hatása egy ilyen utángyártott gyűrűnek a rajta lévő minták miatt, akkor egy bármilyen

akár fából/papírból készült gyűrűnek - azonos mintával - ugyanolyan hatásúnak kell lennie.

Azt javaslom próbáld ki, csinálj egyett mielőtt vennél. Részemről nem szívesen támogatnám az ipart.

Mármint azt, hogy ráfogják egy egyszerű ezüst/acél gyűrűre, hogy "csodálatos" hatása van,

mert egy bizonyos minta van rajta, és eladják 5-szörös áron.

Bármilyen tárgy viszont, ami jelképez Neked valamit,

vagy amiről azt hiszed, hogy szerencsét fog hozni,

- tapasztalataim szerint - szerencsét hoz.

2012. jún. 27. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kedves 07:03-as Válaszoló!


Köszönöm, hogy megírtad a véleményedet.

Nem tudom, hogy elolvastad-e, amit fentebb írtam, de elég sok dologban ugyanazt írtad le, amit én.


Továbbra is várom auralátó véleményét! Köszönöm!


Szép napot kívánok mindenkinek! :-)

2012. jún. 27. 09:00
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az egészség aurát te magad is látod. Javaslom faragj ki egyet bodza, vagy más puhafából, és amíg nem jelentkezik igazi tisztánlátó, addig kísérletezz magad. Ha van hatása, akkor az már az egészség aurában is meg fog mutatkozni. Az egészség aura(éteri test) pedig szabad szemmel is látható. Úgy láthatod, hogyha kinyújtod a széttárt ujjú kezed egy fehér háttér felé, és az ujjaid között fókuszálatlanul átnézel. Ekkor egy halovány határvonalat fogsz látni az ujjaid körül. Amint tudod mit kell figyelni, már nem kell fókuszálatlanul átnézned az ujjaid között, összpontosíthatod a figyelmed egy egy területre a kezeden-például arra az ujjadra amire a gyűrűt húztad. Kísérletezni mindig érdekesebb, mint mások válaszára várni, és hitelesebb is ha te magad látod. Az hogy a magasabb auraszinteken mit végez a gyűrű ugyan még nem derül így ki, de legalább az egészségedre gyakorolt hatása kiderül. Sajnos sokan vannak akik hazudnak a tisztánlátásukkal kapcsolatban, sokan még maguknak is. De nem feltétlen kell látni ahhoz hogy kiderítsd magasabb szinteken milyen hatással bír a gyűrű. A tisztánlátás csak egy magasabb rendű érzékelés tudati leképezése, egy magasrendű érzék vizuális megjelenítése(ez azért jó mert az ember fő érzéke a látás). De te magad is meg tudod figyelni, hogy milyen hatással van rád a gyűrű. Érezni fogod az érzelmeidben bekövetkezett változásokat, érezni fogd ha energia áramlik benned ott ahol eleddig nem, és a gondolataidban bekövetkezett változásokat is észreveszed, ha direkt erre figyelsz. Igaz nem fogod vizuálisan látni az eredményt, de ettől még ugyanolyan hiteles képed lesz róla, mintha láttad volna.
2012. jún. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszoló!


Köszi, hogy írtál! :-)


Szoktam látni energiát, néha aura részleteket is, de teljességében még nem látom.

Nyilván szerintem is az az optimális, amikor már én fogom látni ezeket a dolgokat.

Természetesen tisztában vagyok azzal, hogy nem mindenki becsületes és vannak olyan egyének, akik azt állítják magukról, hogy vannak képességeik, amelyek pedig nincsenek nekik.

Köszi, hogy ilyen figyelmes vagy és megírtad ezeket a figyelmeztetéseket, de nem vagyok szerintem olyan naiv, hogy ne lennék a fentebb leírtakkal tisztában.

Van néhány ember, aki egyáltalán nem villog azzal, hogy látja az aurát - és nem is használja pénzkereseti forrásként az adottságát, képességeit.

Talán egyszer elolvassa a kérdésemet egy ilyen személy és majd ír egy privát üzenetet, ha nem akar nyilvánosan válaszolni! ;-)

Ha meg nem, akkor abból nem csinálok gondot, de ezt a kérdést fel akartam itt tenni!

Egyébként itt a www.gyakorikerdesek.hu oldalon nagyon sok kedves és segítőkész emberrel "találkoztam", teljesen más kérdések (természet, növények, állatok, számítástechnika, barkácsolás, és sok más egyéb téma) feltevésekor is, de ha nem így lett volna, akkor is kiírtam volna a kérdésemet. :-)


Szép napot és kellemes nyarat mindenkinek! :-)

2012. jún. 27. 15:21
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

szerencsés esetben ötvösök, meg gyártósorok.


valószínűbb, hogy kizsákmányolt gyerekmunkások pakisztánban. Amikor Karachiban jártam, szinte utánad dobják az ilyen bizsukat, 30 dollárért hoztam egy kisebb táskányi karkötőt, nyakláncot, meg gyűrűt a barátnőmnek, válassza ki melyik tetszik neki:D


A poén az lett, hogy eladta azokat, ami neki nem tetszett. egy karkötőt 6000ért. a vicc, hogy nekem is ennyibe volt az egész táskányi bizbaz...


Legközelebb azt mondom, atlantiszi, nem azt, hogy indiai. Így talán egy tizest is adnak érte...

2012. júl. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A kérdésemre várok válaszokat! Köszönöm!
2012. júl. 19. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!