Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit gondoltok/éreztek, vannak...

Mit gondoltok/éreztek, vannak még rajtunk kívül intelligens civilizációk az univerzumban? Ha igen, miért igen és ha nem, akkor miért nem?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogy képzelitek el őket? Emberszabásúnak, vagy torzaknak?
2014. nov. 10. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Valahol messze. Én mennydörgő négyzeteknek képzelem el őket.
2014. nov. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Van. Képtelenség, hogy ebbe a nagy, végtelen világba csak mi lennénk egyedűl értelmes lények. Ez képtelenség !
2014. nov. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Vannak bőségesen. Vannak emberek és más fajta kinézetűek is. De a Földi emberek nagy többsége még nem értelmes lény.

Csak hiszik magukról...

2014. nov. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Vírusnak, baktériumnak vagy esetleg gombáknak képzelem azt az életformát, ami a földön kívül kialakulhatott/vagy ki fog alakulni.

Földbe becsapódó aszteroidákon találtak már ilyen maradványokat.

De mást még eddig nem !

Talán több millió év múlva értelmes életté szerveződnek, valahol a távoli űrben, ahol a feltételek kedvezőek lesznek!

2014. nov. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Spilerke ***** válasza:

" Mit gondoltok/éreztek, vannak még rajtunk kívül

intelligens civilizációk az univerzumban?"



Valószínűleg vannak, de tudni nem tudom, csak valószínűsítem ezt a lehetőséget is.



"Ha igen, hogy képzelitek el őket?"



Én mikrobáknak képzelem el őket, így nem nevezném őket civilizációnak inkább maradjunk a sperma banknál :D

2014. nov. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Aureas válasza:
természetesen vannak!attól, hogy az ember nem látta attól még van. túl nagy a világegyetem ahhoz, hogy csak mi emberek legyünk rajta, és attól még hogy nem jelentették be a hírekbe hogy találtak földönkívüli lényt az még nem jelenti hogy nincs, csak a pánik elekrülése végett nem közlik ezt a néppel, de a hadsereg és egyéb szervezetek biztosan titkolnak valamit
2014. nov. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Élnek bizony, és kapcsolatot is vesznek fel az emberekkel. Már aki erre nyitott. Miért gondoljátok, hogy fényévekre vannak tőlünk, másik galaxisokban? (Gomba formában... Hát ez elég vicces) Itt, a Földön is élnek olyanok, akik nem helyiek, ember formában. A testük olyan mint a tiéd, lelkük viszont más bolygóról származik. Sokan azért, hogy segítsenek másokon, és ők igen is intelligensek, és kedvesek. Nem úgy mint sok ember. Tudatosodni kell. Rá kell ébredni, hogy nem emberi lények vagyunk spirituális tapasztalatokkal, hanem spirituális lények emberi tapasztalatokkal.
2014. nov. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!