Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek ha máshol is van...

Szerintetek ha máshol is van intelligens élet az végtelen univerzumban, mennyi az esélye rá hogy hozzánk hasonlóan néznének ki? (Vagyis teljesen emberszerűek, szemszín bőrszín, hajszín, szeplők)

Figyelt kérdés
Mert ha ugyanabból a "sötét anyagból" származnak,valamint ugyanaz a hatások érvényesülnek az élethez,szerintem meglehet a valószínűsége....

2014. okt. 16. 18:29
1 2
 1/20 anonim válasza:
19%
Meglehet. De azok akik ide telepítették ezt az életformát (velünk emberekkel) nem hinném, hogy létrehoztak még egy ugyanilyet bárhol máshol az univerzumban. Valamiféle stratégiai céllal van itt ez a naprendszer velünk együtt. Bár, hogy ha most hirtelen kitörne egy atomháború és lepusztulnánk a bolygóról, nem hinném, hogy magukat összekaparva szétőrjöngenék magukat a létforma alapítóink.
2014. okt. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Szerintem meg teljesen a véletlen műve hogy létrejöttünk.... :D

De ki tudja!!!! :D

Én azért úgy kiíváncsi lennék hogy hogy néz ki egy földönkívüli!!!! :)

2014. okt. 16. 19:09
 3/20 anonim ***** válasza:
51%

- teljesen eltérően is kinézhetnek tőlünk


- azonban tejesen lehetnek hasonlóak: humanoid forma egyetemes is lehet akár. Lehet kicsit alacsonyabbak, esetleg magasabbak stb. de humanoidnak kinézetűek lesznek. Az eszközhasználathoz nem feltétlenül csápok kellenek, hanem lábak, kezek stb. is lehetnek akárcsak nekünk


- ha tényleg meglátogattak a múltban és megpiszkálták a DNS-ünket, akkor viszont MI hasonlítunk rájuk.

Egy biológus ismerősöm megkérdeztem, hogy ez lehetséges-e mire ezt mondta:

"Mi nap mint nap csinálunk olyan állatokat, amiknek elvesszük a tulajdonságait, vagy adunk nekik olyanokat, amik sosem voltak. Ezt a sejtes önemésztést is úgy csináljuk, hogy célzottan ki vannak inkatva gének. Vagy nincsenek kiiktatva, de van beléjük (a génbe) építve egy olyan szakasz, ami inaktív ha kap egy kis "ösztönzést" és beindul és onnantól kezdve az adott gén nem működik. Tudunk úgy megjelölni sejteket fluoreszkáló fehérjével (GFP- green fluorescent protein) hogy az csak arra az egy sejttípusra legyen jellemző... stb Persze ezek mind úgy néznek ki külsőre, mint egy sima, mezei muslica, maximum a szemszínük, vagy a szárny formájuk, testformájuk tér el kicsit. Szóval, ha mi megcsináljuk kicsiben... lehetségesnek tartom, hogy egy nálunk fejlettebb technológiájú faj meg tudja csinálni azt, hogy noha nem kompatibilis bizonyos dolgok miatt a genetikánk, addig ügyeskedik, hogy kiiktat, vagy hozzáad olyan dolgokat, amik aztán lehetővé teszik a kereszteződést és hasonlítunk is majd egymásra... Pl képzeld, nagyon sok olyan rész van a genommban, aminek nem tudják a feladatát. Mostanában kezdik felfedezni, hogy ezeknek a "genetikai hulladékoknak" is van szerepe. vannak ugráló gének, transzpozonok is, amik kilépnek egy helyről és beépülnek máshová... lehet, hogy régen ezekkel oldották meg, hogy beépítsenek dolgokat a génállományunkba, és volt ilyen képessége, hogy magától tudta keresni a helyét, valami speciális módon... hasonlóan csinálnak ilyen kis mutáns vagy transzgén muslicákat is.."


Esélyt nem lehet mondani, de szerintem amennyi élet van az univerzumban teljesen lehetnek tőlünk eltérő kinézetűek és hozzánk teljesen hasonló kinézetű fajok.


George Adamski

2014. okt. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Legoman ***** válasza:
51%
Én is megnéznék egyszer egy földönkivűlit. :D Hátha egyszer majd összebarátkozunk egy másik bolygóval és lesz szabad járás a bolygók között. :D Nem lenne rossz, olyan lenne mint egy autópálya, csak az ég felé nyúlna. :)
2014. okt. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
0%

Itt mindenkinek határozott elképzelése van arról, hogy vannak, vagy nincsenek földönkívüliek. Nekem is: Vannak! Amelyikkel én találkoztam, nem hagyte, hogy körbejárjam vele mind az (akkor még) 5-6 milliárd embert! Egyébként sem hitte volna el a tizedrésze sem, akkor sem, ha elviszi magával. Kereste volna a gombot, várta volna, hogy felébredjen, vagy szidta volna a levegőszennyezést, mely a droghatást váltotta ki benne!


Vannak idegenek melyekről fényképek, filmek, egyéb kézzelfogható maradványok, bizonyítékok melyek a létezésüket bizonyítja ezen a kísérleti telepen! Ja azt nem hisszük el, mert "pofesszor úr" bemutatta nekünk az ősrobbanás dokumentumait, meg az evolúcióról szóló könyvecskét! Ezek aztán alá vannak támasztva... egymással...


Ha nem akarod elfogadni, ne fogadd el! Ha megkérdőjelezed, járj utána. Ha nagyon érdekel, megtalálod azt a kapcsolatot, amelyik bizonyossághoz juttat, miért pont ide telepítettek benneteket...

2014. okt. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
Lehetséges, de a világűr nem végtelen én úgy tudom folyamatosan tágul, ami egyszer megáll és vissza szűkül. Lehet mi emberek földön kívüliek vagyunk, simán anno nagyon régen a földre be csapódót egy meteor és azon bacik voltak és lehet abból alakultunk ki, simán lehet.
2014. okt. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
A nácik az árja fajról azt mondták másik bolygóról jöttek tehát elképzelhető.
2014. okt. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 TallandThin Boy válasza:
Nem lehet tudni. A bolygón lévő élőlények felépítését a bolgón uralkodó körülmények határozzák meg.
2014. okt. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Ez mind csak elmélet,jó lenne már egyszer megtudni az igazat is!!! :(
2014. okt. 16. 19:48
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
lehetséges, bár nem angolul beszélnek az tuti
2014. okt. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!