Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A macska miért viselkedik...

A macska miért viselkedik ilyen furcsán?

Figyelt kérdés

Levázolom az egész sztorit.

Nemrégiben elkezdett hozzánk járni egy cica. Biztos valamelyik szomszédé lehet. Etettem meg játszadoztam vele. De egyfolytában itt van. Az utóbbi időben beengedem a szobámba egy kicsit. Folyton jön utánam, felugrik az ölembe, hogy simogassam, meg ilyenek...

Tudom, hogy ebben nincs semmi furcsa laikus szemmel. De úgy tudom, hogy a macskák ott érzik jól magukat, ahol sok a negatív energia. Folyton az ágyamon van, vagy a szekrényem előtt. Valamint azt is hallottam, hogy ott tudnak pihenni, ahol nem folyik vízér.

Igazából csak azt furcsállom, hogy egyik pillanatról a másikra ilyen közel kerültünk egymáshoz a cicával és tök jól érzi magát nálam.


2014. nov. 15. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Azért jár hozzád, mert eteted, meg foglalkozol vele.A macskákra jellemzőbb, hogy néha gazdit is cserélnek, ha otthon nem kapják meg, amit elvárnának:)

Mire észbe kapsz, már be is költözött.

"ott tudnak aludni, ahol nincsen vízér"...De állítólag a macska ott szeret aludni, ahol káros kisugárzás van.Tehát akkor elvileg a macskának ott kell feküdnie, ahol vízér VAN.

Szerintem ez egyébként nem igaz.Nekünk is van macskánk és a teljes lakást belakja, bárhol elalszik.Igaz, nálunk valóban sok negatív sugárzás van(bemértem).

2014. nov. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ozmium42 ***** válasza:
58%
# Geiger-Müller számlálóval?
2014. nov. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem vagy fémkeresővel,vagy antenna beállító műszerrel.Mingyárt ki is próbálom.
2014. nov. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg épp gazdit cserél a cica.


...ha esetleg különleges, okkult jelenségeket indítana el az életedben, akkor lehet, hogy különleges macska.

2014. nov. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ezt a gazdicserélgetést nem tudtam a macskákról.

Köszönöm az eddigi normális válaszokat.

2014. nov. 19. 06:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!