Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Minek élünk? (Kérdésed túl...

Minek élünk? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Az motoszkál a fejembe, hogy mi az életem célja, e mindenkinek ugyanaz, tehát az alany mindenkire vonatkozik. Viszont azt nem akartam feltenni, hogy mi az élet célja, az hogy mi az értelme, mert sok szkeptikus szándékosan félreérti, hogy az amit neki adsz, de ez nem lehet, hiszen nem én alkottam magam és nem is te magad, azaz a kívűlről teremtő értelem célja mi velünk ?
2014. nov. 20. 20:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A zárójeles részt nem értem. Az úgy hangzik helyesen, hogy "a kérdés rövid, de a magyarázat hosszú" viszont a te kifejtésed közel sem terjedelmes... Vagy ez valami irónia akart lenni? :D nem értem
2014. nov. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem azt nem ő írta:)
2014. nov. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
De ténleg,minek élünk? Én nemhiszem, hogy csakúgy véletlenek egybeeesée folytán alakóltünk ki, hanem felsőbb teremtő tette ezt
2014. nov. 26. 17:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!