Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Újhold estéjén milyen varázsla...

Újhold estéjén milyen varázslatokat lehet végezni eredményesen?

Figyelt kérdés
2014. nov. 22. 14:59
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Újhold estéjén leginkább a hókuszpókusz, illetve az abrakadabra varázslat működik, valamint meg lehet próbálni a szomszédot varanggyá varázsolni, de ezt csak gyakorlott mágusoknak ajánlom.
2014. nov. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Mugliknak semmilyet.
2014. nov. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
18%
Nagyon viccesek vagyok, de ha majd elvarázsolnak titeket csak néztek!!! Én általában a csiriibuu-csiribáá-t használom ilyenkor általában nem történik semmi. de ezt szoktam küldeni mikor a hold tele van
2014. nov. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
írj nekem privit és én tanítok neked néhányat :D
2014. nov. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Vingárdium leviószá. A pálcamozdulatra figyelj! Huss és pöcc!
2014. nov. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Legoman ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__magia-okkultizmus__3..


Egy két válaszoló jó tanácsokat ír róla. :) Nem a trollokra gondolok

2014. nov. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
kápitolátusz! én nyertem! :DD
2014. nov. 23. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A Gúgli a barátod!

Nézz körül és keress rá a természeti népek varázslóinak ekkori ténykedésére!

Van mit tanulni tőlük, ők ugyanis olyan eredményesen csinálják varázslataikat, hogy a Hold újra megjelenik, sőt, hyzásnak indul!

2014. nov. 23. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Teliholdnál a vérfarkassá varézslás sikerességének az esélye a legnagyobb! Komolyan mondom!
2014. nov. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Átkozás ilyenkor is hat.... de óvatosan és "karmatikusan" kell használni ezeket, mert ha nem a megfelelőt küldöd akkor bajod lehet belőle. Érdemes a szerencsecsakrát és a 3. szemet "nyitogattatni". Az alvilági "segélykérésekhez" kijelölhetsz egy napot, nem muszáj hozzá a holdfázis, de minden hónapban ugyanazon a napon el kell végezni...ilyenkor vért/kedvenc tárgyat lehet "áldozni" (és nem tengernyi vért...elég pár csepp mielőtt valaki halálra vagdosná magát, és ha mégis a vér eléréséhez valami éles tárgyat választotok, akkor előtte fagyasszátok el a kívánt helyek pl jégakkuval, akkor nem kell nagy seb, de vérzik rendesen, de mindenkinek a kedvenc tárgyát ajánlom, nem veszik el, meg semmi, szóval nyugodtan lehet). Próbálj meg ilyenkor rákoncentrálni dolgokra, meditálj, jeleníts meg magad előtt kört vagy tárgyakat. Egyébként ez a csakrák nyitásához eléggé jó időszak..ahogy a telihold is. Fontos, hogy nyugodt helyen légy, ajánlom a gyertyákat/füstölőket (néhány helyen írnak olyat, hogy "jó minőségű" legyen...nos a szándék a legfontosabb és a túlvilágról ezt értik, nem muszáj vagyonokat kidobni kis dolgokért) Akit pedig érdekelne a dolog, karmával való átkozást vállalok, kísérletként, persze ha jobban megy próbálok belőle hasznot húzni, de még nem...szóval akit érdekel írjon, de szükségem van az egyének "bűntettére" vagyis annak a történetére. Hazudni nem ér! Mert rájövök. Az illető megkapja súlyosságaként azt amit tett, nincsenek tesztalanyaim, így várom a jelentkezőket.
2014. dec. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!