Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi, szerencse és pénz...

Szerelmi, szerencse és pénz mágia? Hol találok ilyen mágikus varázslatokat?

Figyelt kérdés
November elsejére, vagy novemberi hónapban hatásosakat! Linkeket is elfogadok! Köszönöm előre is.

2012. okt. 28. 13:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
60%
Keresd meg Lominit!xDD Sőt biztos vagyok benne,hogy azt fogja mondani,hogy gerinc sérved van,de 12.999 ft.-ért kigyógyít.
2012. okt. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Pénzmágiában a politikusok tudnak segíteni.
2012. okt. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

ahhoz h gyakorlott légy ilyen dolgokban nem itt kell kezdeni.elméleti rész hiányzik sokat kell még olvasnod. pl h miként kell áldozatot bemutatni miként teljesül egy kívánság, ahhoz h ezekről képet kapjál pl vizualizációval, meditációval kellene több évet eltölteni szinte ez az alapja mindennek majd jöhetne az álomkontrollálás, majd meglehet nprobálkozni az agykontrollal majd ezután miután van egy kis fogalmad az energia írányításáról lehet a mágia felé fordulni amit leírtam neked több évet vesz el az életedből de megéri rá az időt befektetni ha valóban célt akarsz elérni .soha ne higgy abban egy egy ötperces kamu rituálétól te bármit is elérsz!!!!

És a dúrvábbik változat ha még ezért pénzt is adsz ki akkor már az téged minősít.minden emberben benne van az a tehetség h önmaga számára jólétet teremtsen de nem az h a milliárdokat számolgasd munka nélkül ...bár majd ha egyáltalán pár év múlva eljutsz addig h miként lehetne magad számára gazdagságot teremteni rájössz h mindennek a nyitja ott van a lábad előtt.

2012. okt. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
65%
Az elmegyógyintézetben, ahonnan az EZO TV-t sugározzák.
2012. okt. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
10%

A mágus boltban természetesen. Sok ilyen bolt van városszerte, mivel a mágia létező dolog és emberek nap mint nap használják...

Amúgy van egy rossz hírem, ha az IQ-d nagyobb mint 20, akkor nem lehetsz mágus :S

2012. okt. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

XDDD

Szó sincs iylesmiről :)

Csupán pár évvel ezelőtt olvastam egy varázslatot, amihez 3x el kellett mondani egy latin nyelvű idézetet fehér gyertya mellett.. majd elégetni a latin szöveget, amit papírra írtunk :P Nem akarok én odin lenni meg iylesmi XD

2012. okt. 28. 20:40
 7/16 anonim ***** válasza:

Első válaszoló!


12.999 ft.-ért kigyógyík? Én ennél sokkal kevesebbért is átváltozom hüllővé.

2012. okt. 29. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 zgodna ***** válasza:
én nem bonyolódtam még bele ilyen dolgokba, de a családom nagyon babonás...olykor-olykor használjuk is, én személy szerint félek tőle. Az EZO-tv hülyeség!!!. Szokták mondani, hogy a jó bornak nem kell cégér, ez itt is így működik. Nem reklámozzák saját magukat..a tehetségük úgy bizonyul be, hogyha valóban tudnak segíteni az embereken, azok informálják egymást, hogy van egy tuti jó Jós. Én úgy tudom, hogy a Jósok nem kérhetnek pénzt, azért amit csinálnak, mert ezt az átkot/áldást (nevezze mindenki annak aminek akarja) nem használhatja saját jó létére. Ajándékot fogadhat el...ez lehet pénz vagy akármi, de mondom, nem kérhet érte ellenszolgáltatást tehát, hogy ő xy összegért dolgozik ilyen nincs. Persze az emberek hálából fizetnek. És ezt nem lehet tanulni, hogy könyvből tanulják tiszta vicc....Egymásnak adják át a tudást a haláluk előtt, általában rokonságban, ismerősi körben, annak az embernek akit erre méltónak tartanak.
2012. okt. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Utolsó, te ezt honnan veszed? Szerinted miből élnek meg? Ha már valaki csaló, az a pénzért csinálja, nem pedig poénból.
2012. okt. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 zgodna ***** válasza:
erről beszélek, hogy aki valóban ezt csinálja az nem pénzel belőle...dolgozik mellette mást, és ez nem MUNKA, hanem egy adomány neki.
2012. okt. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!