Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan álljak neki gyakorolni...

Hogyan álljak neki gyakorolni a telekinézist? ( Bővebbem lent! )

Figyelt kérdés
Kérem olyanok akik nem hisznek ebben ne válaszoljanak sértően, mert láttam hogy az egyik ismerősöm csinálta, de én nekem valamiért nem jön össze bárhogy bámulom az adott tárgyat. Valaki kérem segítene?
2014. dec. 21. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Tudomásom szerint mantra szükséges hozzá, szóval rakd nyugodtan tallonba. :)


Persze lehet tévedek, de minden esetre biztos hogy az F1 es versenyzők se ott kezdték, hanem többnyire a gokartnál. Remélem érted...


Első lépésnek a Reiki tökéletes szerintem. Lépésről - lépésre.

2014. dec. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kiegészítésként én azt ajánlom, hogy keress rá Villás Bélára a Youtube -on.
2014. dec. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

En azt javasolnam, hogy napi 25 orat gyakorold. Ha ez sikerul, garantaltan menni fog.


Attol, hogy az ismerosod hulyere vett, meg nem fog mukodni, barmennyire is szeretned. A telekinezis (a gondolat erejevel targyakat mozgatni) ellentmond a fizika torvenyeinek, azert nem jmukodik, mert nem mukodhet.


Ha te a tenyeket 'sertesnek' veszed, javaslom ulj vissza az iskolapadba.

2014. dec. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van, de mint az a fizika is bebizonyította, a gondolatnak is súlya van, ezért igenis lehet tárgyakat mozgatni gondolattal!
2014. dec. 21. 19:10
 5/8 anonim ***** válasza:
#3 hagyd, ez csak egy reklámfogás. Sokat veszítettek a hitelességükből és így kapaszkodnának vissza!
2014. dec. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha akarod megmutatom, hogy kell pár lepedőért?
2014. dec. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

'Lehet igazad van, de mint az a fizika is bebizonyította, a gondolatnak is súlya van, ezért igenis lehet tárgyakat mozgatni gondolattal!'


Azert erre allati kivancsi lennek, hol olvastad. Linket esetleg tudnal mutatni? Lehetoleg ne a naturahirek.hu-rol vagy hasonlo altudomanyos kamuportalrol, ha lehetseges...

2014. dec. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

[link]

ezt készítsd el és napi 1 órát gyakorolj..

találsz videót neten..

keress rá hogy kell megnyitni kéz és harmadik szem csakrádat..

kb 2 hét és úgy tudod forgatni a "kereket" ahogy akarod ;)

majd írd meg ha sikerül!!! :D

/én is ezeket gyakorlom/

2015. márc. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!