Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hol a téridő 5 forrása?...

Hol a téridő 5 forrása? Hogyan kell elképzelni, hogy a téridő 5 forrásból áll?

Figyelt kérdés

Hol van az 5 forrása a téridőnek (univerzumunknek) ? Minden az univerzumunkban ebből az 5 forrásból jött elő? Mi áramlik ki belőlük ? Az egész téridőnknek 5 forrása van vagy ez egységenként érvényes ?


Honnan jön ki az ami a forrásokból ki jön?

Vágó István a TV műsorban Kisfaludy György mérnökkel beszélget erről 14:40-nél mondja ezt a mérnök, de nem magyarázza el. A mérnök úr, gravitációs távcsövet épített és számos kutatást vezetett valamint szabadidejében az időfizikát kutatja. https://www.youtube.com/watch?v=a1X0wCgwLNE


Én nem értem ezeket a téridő 5-ös forrás dolgokat. Semmit sem találtam neten. [link] valaki? Mekkorák az 5 források ? milyen távol vannak egymástól?



2014. dec. 29. 17:36
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/79 anonim ***** válasza:
88%

Eltévesztetted a kategóriát.

Irány az ezotéria!

2014. dec. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/79 anonim ***** válasza:
93%
Segítek amit ez a kedves úriember elmondott az totálisan zöldség. Tehát ne aggódj, hogy nem érted ezt a forrásos dolgot.
2014. dec. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/79 anonim ***** válasza:
86%

"Vágó István a TV műsorban Kisfaludy György mérnökkel beszélget erről 14:40-nél mondja ezt a mérnök, de nem magyarázza el."


Szerintem nem beszélgettek, hanem VITATKOZTAK.

Kisfaludy nem mérnök, hanem ÁLTUDÓS.

Az "időfizikus" pedig kb értelmetlen szóösszetétel.


Ezo. rovatba utalnám. Azzal a kiegészítéssel, hogy az efféle áltudomány nem is ezotéria, vagy ha az, akkor az ezotéria legalja.

2014. dec. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/79 anonim ***** válasza:
82%
Másik lehetőség, hogy viccnek szántad eme kamu kérdést! :D
2014. dec. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/79 anonim ***** válasza:
76%
Ez a kérdés miért nincs még mindig az ezotériában?
2014. dec. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/79 anonim ***** válasza:
85%

"Kisfaludy György mérnökkel"


Mérnök, LOL :D

2014. dec. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/79 A kérdező kommentje:

Kisfaludy Györgyöt mérnöknek nevezte a Vágó, aki hiteles ember, akkor ez bizonyítja, hogy mérnök vagy tévedek ?


Valóban elmondta, Kisfaludy hogy kezelték pszichiáterek, de 52:20-nál elmondta, hogy a pszichiátriai intézet professzora is egy agyilag fertőzött, nem normális egy pszichiáter sem. Kisfaludínak szeme van erre, látja, hogy betegek mind https://www.youtube.com/watch?v=ame2WByHCX8


Akkor ez a téridő 5 forrása nem valós ? Ufómagainban olvastam, hogy egy forrás az Androméda galaxysban van, ettől szép nagy és hogy mi közel vagyunk hozzá, ezért van ilyen sok értelmes ember ezen a bolygón.


Egy másik forrás meg a Cygnus X-1-en van, ősi mítoszok írták, mert látták az asztrális téridőben a 3. szemükkel. De szerintem mivel ott fekete lyuk van, így nem lehet ott forrás, hát az elnyel. Nem?

2014. dec. 29. 21:09
 8/79 A kérdező kommentje:
Azt mondta Kisfaludy, hogy Nóbel-díjat fog kapni és most Nóbel díjas szindrómája van, mint Wattsonnak 1:18:05-nél https://www.youtube.com/watch?v=ame2WByHCX8
2014. dec. 29. 21:34
 9/79 anonim ***** válasza:
84%
Te el is hiszed amiket leírsz kérdező? Amúgy az hogy Vágó mérnöknek hívja az nem bizonyíték csak nem bunkó hanem tiszteletben tartja a vendége lázálmait. Nincsenek semmiféle források az xy galaxisokban, de amúgy a fekete lyukak nem nyelnek el mindent ezt leszögezném. És igen ez az ember egy kókler és ha látja hogy valaki elmeháborodott az csakis azért lehet mert a sorstársat veszi észre benne.
2014. dec. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/79 A kérdező kommentje:
29:40-nél https://www.youtube.com/watch?v=crzqVhmCshE mondja Kisfaludy GYörgy, hogy a NASA & török egyetemek rendelnek az ufómagazinból és olvassák Kisafuldy cikkeit, aki a kedvükért leírja az ufómagazinban, hogy mit hol találjanak. Ehhez mit szólsz?
2014. dec. 30. 00:15
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!