Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hol a téridő 5 forrása?...

Hol a téridő 5 forrása? Hogyan kell elképzelni, hogy a téridő 5 forrásból áll?

Figyelt kérdés

Hol van az 5 forrása a téridőnek (univerzumunknek) ? Minden az univerzumunkban ebből az 5 forrásból jött elő? Mi áramlik ki belőlük ? Az egész téridőnknek 5 forrása van vagy ez egységenként érvényes ?


Honnan jön ki az ami a forrásokból ki jön?

Vágó István a TV műsorban Kisfaludy György mérnökkel beszélget erről 14:40-nél mondja ezt a mérnök, de nem magyarázza el. A mérnök úr, gravitációs távcsövet épített és számos kutatást vezetett valamint szabadidejében az időfizikát kutatja. https://www.youtube.com/watch?v=a1X0wCgwLNE


Én nem értem ezeket a téridő 5-ös forrás dolgokat. Semmit sem találtam neten. [link] valaki? Mekkorák az 5 források ? milyen távol vannak egymástól?



2014. dec. 29. 17:36
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/79 anonim ***** válasza:
23%
Jééézus hány éve szopatod sikeresen a nagyfejűeket ezzel a kérdéssel kérdező! :DDD
2021. dec. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/79 anonim ***** válasza:
73%
Milyen kategóriában volt elősszor?
2021. dec. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/79 anonim ***** válasza:
2021. dec. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/79 Mojjo ***** válasza:
89%
@72: Tudományok/természettudományok
2021. dec. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/79 anonim ***** válasza:
67%
Hol lett volna... akinek csak 3 agysejtje van, sajnos az is a tudományokat szokta megtalálni.
2021. dec. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/79 anonim ***** válasza:

Abszolút nem értek hozzá,mert alapvetően okkultista vagyok,de szerintem Kisfaludy nem lát tovább a téridő dimenzióknál az pedig a 5. után véget ér..


Az 5.-től pl. csak szívtérből lehetséges minden kundalíni teremtés nem mentális szinten,de ez mellékes csak a Kristosz-Krisztustudat miatt lényeges..


A Voyagers anyagokban szerepel valami hasonló talán azt keresed és teljesebb is..itt a 2. részben az ábrán a 15 dés időmátrix van 5 harmonikus univerzummal:


https://www.youtube.com/watch?v=mJw5snkT7w4

1. résszel érthetőbb: https://www.youtube.com/watch?v=1dgbEngUg4c

2022. nov. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/79 anonim ***** válasza:
folyt.."a 15 teremtői kulcsokkal rendelkező dimenzió ugynevezett 5 Harmonikus Univerzumra oszlik..A Harmonikus Univerzumok a pulzációs ritmusok különböző csoportjai..Egy harmonikus univerzum 3 dimenzióval rendelkezik,tehát ez 1 3D-s valóságrendszer..Ez 1 anyag alapú rendszer lenne és az anyag típusa ami egy ilyen harmonikusban megnyilvánulna,annak a pulzációs ritmusnak a függvénye amit a Partiki fázisa mutat a 3 dimenzión belül...stb.. "
2022. nov. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/79 anonim ***** válasza:
38%

Kicsit off,de most megtaláltam ugyanitt a bibliai pecsétek energetikai magyarázatát a trombitahanggal...ez a Jehovai pecsétek feltörése magyarázat ami a lineáris szerint az utolsó 7. most lesz 2022 november 8. és 2023 nov.8-9-ig érvényes...

Mindenképp érdekesség..

2022. nov. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/79 anonim ***** válasza:
2022. nov. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!