Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A vonzás törvénye működik a...

A vonzás törvénye működik a szerelemben/párkapcsolatban is?

Figyelt kérdés
régóta nem találok már magamnak rendes barátnőt, valahogy mindig kifogom a nem nekem valókat. Véletlenül akadtam rá erre a vonzás törvényére és érdekelne. Hátha ez végre segítene!

2015. jan. 3. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
Hangzatos elmélet, de sajnos nem működik. Pár kivétel akad, de az nincs összefüggésben ezzel.
2015. jan. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Mi a lényege? (Valószínűleg hülyeség.)
2015. jan. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%

Igen mukodik, de a lenyege az h hinni kell benne es pontosan megfogalmazni h mit szeretnel, es ugy tenni mintha mar megtortent volna es megkaptad volna azt amire vagysz.


Hozzateszem, ez eleg ritkan mukodik abban az esetben ha mondjuk szerelmes vagy egy emberbe de az az ember elutasitott mar.Persze nem kizart:-)


Minel tobbszor kepzelsz egy egy adott szituaciot, annal nagyobb a valoszinusege, h megtortenik.Az keves, h azt mondod h osszejossz xy-nal, kepzeld el h ahogy csokoloztok, bla bla...szoval mindent amit szeretnel. Es a legfontosabb: higyj abban h megortenhet.Mert megtortenik ha te is alarod es hiszel benne.


Ha nincs kiszemelted akkor ird ossze egy lapra tupontossaggal h milyen parnert szeretned es megkapod.Tapasztalat.

2015. jan. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%
A vonzás törvénye egy hülyeség, egyáltalán nem működik. Legfeljebb arra jó, hogy jobban érezd magad.
2015. jan. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem, csak az Euklideszi térben működik.
2015. jan. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
34%
Hát ha működne ez a kibebaszott baromság, akkor én már rég az USA-ba élnék, egy gyönyörű fiúval.
2015. jan. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

3-as valaszolo jol leirta,pontosan ugy van ahogyan mondja.Es ez nem egy velemeny ,hanem sajat tapasztalatombol beszelek,sajat boromon eltem at,amit leirt.

A tobbi pesszimista emberrel ne foglalkozz,figyelje mar meg mindenki milyen konnyeden kijelenti hogy nem megy,hat ez a lenyege,azt a helyzetet teremted meg hogy nem megy az elmedben,tehat ezert is nem megy.

Szoval realizald feljben es erzesekben,hidd is el es azon kapod magad hogy megvan ,hajra :)

2015. aug. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!