Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy valakiknek...

Létezik olyan, hogy valakiknek hasonló az aurájuk és azért jobban kijönnek egymással?

Figyelt kérdés

Valami olyasmire gondolok hogy aura, rezgések, frekvencia, kisugárzás.

Létezik ilyen? Mondjuk hogy ha valakivel nagyon hasonló az aurám vagy "ugyanazon a hullámhosszon vagyunk", akkor vele összeköt valami, vagy jobban kijövünk?

És alapulhat ezen szerelem is? Mert azt mondják hogy az igazi szerelmet nem lehet megmagyarázni, és akkor lehet hogy valakiket ilyesmi köt össze?



2015. jan. 9. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem aurának nevezném, de kétségtelen, hogy létezik valamiféle ösztönös vonzalom, ami néha baromi erős tud lenni. Én a magam 56 évében 4x tapasztaltam ilyet, abból 3x arra teljesen alkalmatlan személlyel. A negyedik pedig életem nagy szerelme. (Csak viszonyítási alapként jegyzem meg: közel 50 kapcsolatom volt). Leírni sajnos lehetetlen, aki nem tapasztalja meg, fogalma sincs, miről beszélünk. Mint ahogy a mágnes vonzza a vasreszeléket, olyan erős a késztetés, és jóformán tenni sem lehet ellene.
2015. jan. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen tudom milyen ez, pont ezért kérdeztem! :)
2015. jan. 9. 17:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. jan. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Miért, miből van az aura?

Mi közvetíti a "rezgéseket"?

2015. jan. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Spilerke ***** válasza:
A testi vonzalom nem "aura" szerint működik, hanem a kémiai folyamatok játsznak közre a párválasztás során. Mivel mi is egy állatfaj vagyunk nálunk is valós dolgokat kell keresni, nyilván számodra romantikusabb az a tudat, hogy az embert valamilyen felsőbbrendű hatalom vezérli, és irányítja a sorsát. De az igazság az, hogy a testünk feromonokat bocsát ki szagok és illatok formájában és informálják a másik embert tudat alatt arról, hogy kik vagyunk, mit akarunk, és arról is, hogy jó választás lehetünk-e számára.
2015. jan. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Összefoglalva minden kérdésre: igen.
2015. jan. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ez olyan mint a mágnesesség ,csak itt három féle van nem csak kettő mint a mágnesnél ( negatív ,pozitív) .Az aura meleg ,hideg vagy semleges ,a semleges mindkettővel "kompatibilis" könnyebben alkalmazkodik ,a másik kettő ellentét vonzza egymást ,két egyforma nem jön ki olyan jól
2015. jan. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!