Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hét évvel ezelőtt szintén...

Hét évvel ezelőtt szintén sikeres fázisban voltam, ikrek vagyok és állítólag ez a jupiternek köszönhető?

Figyelt kérdés
Amennyire csak lehet elméllyültem ebben a témában, de tapasztalatokra lennék kiváncsi, hogy hozzám hasonlóan más ikrek csillagjegyűek szintén ilyen stádiumban vannak e? Valamint, hogy az oroszlánok most páromhoz hasonlóan mély pont előtt állnak e? Köszönöm előre is
2015. jan. 13. 19:12
 1/1 anonim válasza:
en is ikrek vagyok de nekem 7 evvel ezelott eletem egyik legrosszabb idoszaka volt..vagyis akorul kezdodott..ami azota is tart..es ugy nez ki hogy igy 7 ev utan nem hogy veget er,hanem ismetlodik:S pedig en is biztam ebbe a jupiteres dologba
2015. jan. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!