Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha megkérem az univerzumot...

Ha megkérem az univerzumot egy döntésben hogy segítsen jól választani akkor hogy és mivel jelez?

Figyelt kérdés
Itt most arra gondolok hogy mondjuk van valaki akit el akarok felejteni a szívem miatt de megtartani az eszem miatt és mondjuk egy teljesen random beszélgetésből hallok egy igen vagy nem választ tehát az érdekel hogy így vagy sokkal bonyolultabban működik e ez az egész

2015. jan. 16. 22:41
1 2 3
 21/26 Szofril válasza:

Tapasztalt okkult tanácsadóként azt kell mondanom, hogy az univerzum jelzéseit nem mindig könnyű felismerni. Mivel lelkületünk ilyenkor mindenben jelzéseket keres, könnyen lehet, hogy a valódi "válasz" felett épp elsiklunk, mert az nem tűnik olyan misztikusnak. Az álmok terén van talán a legjobb esély arra, hogy megtudd tudat alattid üzenetét, de ehhez is érteni kell kicsit a szimbolikához, illetve ismerni kell önmagad.


Szofril

2015. jan. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
nem tudom de ebben a rovatban mindenki nyomkodja észtelen PIROS pacsit
2015. jan. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos választ szofril :)
2015. jan. 21. 17:14
 24/26 anonim ***** válasza:
Szőke a kérdező!
2015. jan. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
24-es nem tudom honnan jött neked ez h. szőke vagyok de ha csak ennyire futotta akkor mehetsz máshova trollkodni
2015. jan. 21. 20:48
 26/26 anonim ***** válasza:
Azt azért ne felejtsd el, hogy a másik, ha tudatos, küldhet neked jeleket, mintha az univerzum küldené - akkor aztán honnan fogod tudni, hogy ő küldi-e vagy az univerzum?
2015. febr. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!