Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek beteges ha horoszk...

Szerintetek beteges ha horoszkóp alapján akarok part választani?

Figyelt kérdés
csak mert mostani barátnőmmel nagyon nem jövök ki eselolvastam kettőnkre vonatkozó dolgokat és nagyon igazak vízöntő-rak kapcsolatnál és nem akarok meg1 ilyet

2014. júl. 14. 15:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem: IGEN! IGEN! IGEN!
2014. júl. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A kínait is figyelembe venném, sőt inkább azt, vagy ötvözném a kettőt.
2014. júl. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Az hát.
2014. júl. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A horoszkópokba csak belemagyaráznak dolgokat. A személyisége alapján válassz párt, ne ilyen ostobaság alapján.
2014. júl. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
IGEN!!!!
2014. júl. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Sztem is hulyeseg!!!!ha egszer csalodsz najd egy szokėben,akkor soga tobbe nem kell szoke csaj????ez ugyanolyan.....en is vizontö vagyok,es szüza p ne hogy mar ez miatt vegyel majd mindenkit egyz kalap alà!!! En is vizonto vagyok :)
2014. júl. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok.... bocsi nem jol irtan telorok vagyok !!!nah szoval,hūlyesėg horoszkopra hagyatkozni,mert ha pl csalodtàl egy szőkr csajban,de neked a szőkėk jönnek be akkor soha nem fogsz szőkėvel foglalkozni mert màr csalodtàl???? Ne àlltalànosits kėrlek!!! Mert pl ha te a halakal jönnėl ki horoszkop àltal.... nem mindegy halak csillagjegyben született hölgyemėny lesz az igazi!!!en is vizöntö vagyak!!!!pàrom szūz sohasen nezten meg hogy nennyire illünk össze!!!mert ezt mi ėrezük hogy harmonikus pàrt alkotunk!!
2014. júl. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem beteges, csak kiábrándító és férfiatlan dolog. A horoszkóp továbbra is hülyeség, csak ügyesen úgy van kitalálva, hogy magadra/magatokra ismerj benne.
2014. júl. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Igen
2014. júl. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
szerintem nem rossz ötlet persze de azért járj utána rendesen ne csak egy félét nézz meg hanem többet is és több féle horoszkópot kínai maja...indián derítsd ki a holdjegyét is akkor még biztosabb :) nekem nagyon sokat segítettek (persze nem hagytam figyelmen kívül a partnerem személyiségét se :D jah és azt nem feltétlenül kell tudnia senkinek se mennyire érdekel téged a horoszkóp mert elsőre sokaknak riasztó lehet ;))
2014. júl. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!