Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerelmi varázsigére lenne...

Szerelmi varázsigére lenne szükségem. Mert van 1 lány amit mindennél jobban szeretek. De ő engem nemigazáz. Tudok mondani 1 olyan varázsigét ami segíthet abban hogy ő is szeressen?

Figyelt kérdés
Télleg mindennél jobban szeretem miatta kelek csak fel reggel miatta megyek be iskolába nekem őa mindenem nagyon szeretem kérlek segítsetek valami varázsigével mert eddig a sima beszélgetés stb. Nemhasznált 😢
2015. jan. 20. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
3szor mond el miközbe a heréidet huzogatod:hokusz pokusz csitri mokusz ezután könyörögni fog neked hogy a rabszolgád lehessen.
2015. jan. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha megtanulsz a kedvemért helyesen írni, adok egyet.
2015. jan. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mit szeretsz benne?

És ő mit nem benned?

2015. jan. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Amtomatikusz javítás miatt van 1-2 szó olyan használatban mert ez a szar telefon 1 ből kojavija vagy más esetben ugyhagya amugy nemtudom hogy mit nemszeret bennem azt nemondta mert nagyából barátok vagyunk szoval nemsok minden nemteszet neki mert ő se mondja nekem ne mi tetszik benne ogazbol minden szép okos kedves stb.
2015. jan. 21. 06:46
 5/7 Legoman ***** válasza:

A legjobb szerelmi varázsige a szó.

Van lelked, használd! Van szád, használd! Van kezed és tollad, akár azt is használhatod!

Sok ember beleakar avatkozni mások akaratába, és annak ellenére, hogy ő azt nem akarja.

Attól, hogy rámondasz egy szerelmi kötést végzel, azzal csak azt éred, hogy beléd szeret, de megfosztod őt az akaratától. Mielőtt cselekszel tedd fel magadnak a kérdést:

"Ebből nekem milyen hasznom és hátrányom lenne?"

Mint ahogy mindennek van pozitív és negatív oldala, így ennek is. Lehet, hogy beléd szeret ezáltal, de te megfosztod az élettől azt a lányt, és egy idő után szépen lassan kifog hatni a te lelkedre is. Nem csak a lányt fosztod meg az élettől, hanem magadat is.

Szóval ilyet csinálni még csak eszedbe se jusson! Ha ő nemet mond neked, akkor fogadd el, és állj tovább.

Ne csak magadra gondolj, hanem másra is. Neked se lenne jó, ha valaki akaratod ellenére magához kötne egy ilyen mágiával.


Ha igazi varázst akarsz elérni, akkor kápráztasd el a lányt, kérdezz "szakértőket" hogy s mit csinálj stb.

A lényeg, hogy ilyen szerelmi varázslat még csak eszedbe se jusson!

2015. jan. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Oké szerintem halgatok az utolsó válaszolóra már ki is találtam egy 5 lépcsős folyamatot hogAn engedjem el nagyi szeretem de ha nem akkor nem😩😪😭
2015. jan. 21. 15:55
 7/7 anonim ***** válasza:

természetesen van ilyen, de ennek ára van.

ha a nő a tiltólistán van neked a játékmesternél, nem kapod meg őt a mágia ellenére sem, viszont a számlát akkor is behajtja rajtad a játékmester (isten).

tiéd a döntés.

2015. jan. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!